zavřít

Další odklad Beyond Divinity

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Belgičtí Larian Studios dnes přišli s tiskovou zprávou oznamující, že jejich isometrické fantasy RPG Beyond Divinity nabírá další zpoždění.

Je to v krátké době už několikátý odklad - nejprve měla hra vyjít v únoru, kdy ji zrecenzoval časopis Level, poté se posunula na březen, pak na polovinu dubnu, ale finální termín pro Evropu snad definitivně zní květen 2004. Získaný čas navíc hodlají vývojáři využít hned několika chvályhodnými činnostmi. Jednak zakomponováním připomínek od hráčů dema do plné verze nebo přidáním volitelných herních módů (akční, taktický, hardcore), aby souboje nebyly příliš obtížné pro fanoušky předchozího Divine Divinity.

Tvůrci hry také férově uznali, že se jim moc nepovedl původní anglický dabing, a proto ho nechají nahrát znovu jinými herci v Torontu. Je trochu škoda, že se nějakých úprav k lepšímu nedočká i grafika, která je oproti konkurenčnímu RPG Sacred slabší (viz první dojmy). Vše výše uvedené se týká pouze anglické verze Beyond Divinity, neboť ta německá byla minulý týden zkompletována a má se objevit na západ od našich hranic za pár dnů.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.