zavřít

Co kdy vyjde od UbiSoftu?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

UbiSoft aktualizoval svůj plán vydání připravovaných her, v němž patří mezi nejvýznamnější novinky odložení datadisku pro Settlers IV společně s námořními simulacemi Harpoon 4 & Destroyer Command na příští rok a naopak překvapivý dřívější příchod Worms Blast.

Zde je kompletní přehled UbiSoft titulů pro PC:

Evil Twin - 4.října
Planet of the Apes - 4.října
Rally Championship 2002 - 25.října
Pool of Radiance Ruins of Myth Drannor - 15.listopadu
IL-2 Sturmovik - 29.listopadu
Battle Realms - 29.listopadu
Silent Hunter II - 29.listopadu
Worms Blast - 29.listopadu
EverQuest: Shadows of Lucin - 3.prosince
Tom Clancy's Ghost Recon - 6.prosince
Rayman M - 13.prosince
Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn - prosinec 2001
Settlers IV add-on - leden 2001
Harpoon 4 - 2002
Destroyer Command - 2002
Lock On: Modern Air Combat - 2002
PlanetSide - 2002
Loose Cannon - 2002
X-Isle - 2002

Na závěr ještě dodám, že se jedná o datumy vydání platné pro Evropu, které se od těch amerických občas liší, například u očekávaného RPGčka Pool of Radiance II, neboť jeho plná verze je dokončena už měsíc a podle posledních vyjádření představitelů StormFront Studios vyjde v USA každým dnem (thx to Maverick za info). Opět také připomínám, že kompletní přehled datumů vydání všech chystaných her pro PC najdete v naší sekci kalendář.
zdroj: Gamesweb

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.