zavřít

Civilization III: Play The World dokončena

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně je to tu.

Všichni zarytí stratégové nyní mohou začít slavit, protože nový datadisk k oblíbené Civilization III je již hotov a tudíž i na cestě do obchodů. Tam by měl dorazit někdy okolo 1. listopadu. Oznámila to dnes vydavatelská společnost Infogrames spolu s vývojáři ze studia Firaxis.

Play The World, jak se nový datadisk jmenuje, rozšíří původní hru o spoustu nových záležitostí, včetně multiplayerových módů. Jak možná víte z našich předchozích zpráv, bude Play The World poprvé v historii série Civilization zahrnovat také jeden zcela nový "beztahový" mód. Těšit se rovněž můžete na osm nových civilizací vybavených novými vůdci a jednotkami, nějaké ty nové rysy map (základny, letiště, radarové věže), nové prvky interface (automatické bombardování, shromáždiště, hromadný přesun a usměrněná špionáž) a v neposlední řadě také zdokonalený editor.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.