zavřít

České Heroes of Might & Magic IV 19.dubna

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská vydavatelská firma CD Projekt se dnes nechala slyšet ohledně premiéry kompletně lokalizovaných Heroes of Might and Magic IV, ke které konečně dojde v českých obchodech příští pátek 19.dubna.

Jestli si pozorně přečtete o pár řádků níže seznam všeho, co v této sestavě za 999 Kč naleznete, asi vás CD Projekt nebude muset ke koupi dvakrát přemlouvat ;) Pro jistotu znovu připomínám, že všechny uvedené hry mají být v profesionální české jazykové verzi, kterou jste si v případě Heroes IV CZ mohli prohlédnout před týdnem na exkluzivních screenshotech z hraní české mutace.

  • Heroes of Might and Magic IV (2*CD, jenž budou baleny v obalu DVD)

  • 128-stránkový návod k Heroes of Might and Magic IV

  • Heroes of Might and Magic I i II Gold (celkem 2×CD v obalu DVD)

  • Společný návod k Heroes I i II Gold

artworky z Age of Wonders IIartworky z Heroes of Might & Magic IV

Řadíte-li se k milovníkům tahových fantasy strategií, jistě také uvítáte několik sexy artworků z HoMM IV a Age of Wonders II, jež jsme přidali do příslušných galerií. Zájemci o další novinky ze světa Heroes of Might & Magic nechť zabrousí na adresu Heroes.cz, kde dnes jejich tvůrce Gremlin slíbil každodenní aktualizaci až do vydání hry 19.dubna :)
zdroj: CDProjekt, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.