zavřít

Buďte americkým velitelem ve Vietnamu. Vyšel netradiční Radio Commander

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V roli velitele se hráč ocitá poměrně často. Tedy převážně hráč, který vyhledává nejrůznější strategie, ať už historické, moderní, či sci-fi. Jenže v naprosté většině případů je velení spojené s ptačí perspektivou, ze které sledujete živé dění na bojišti a snáz tak reagujete na manévry nepřátel. Takový luxus vám Radio Commander neposkytne. Budete sedět v bezpečí své základny se sluchátkem na uchu a celou válku si jen představovat.

Radio Commander sleduje válku ve Vietnamu, ve které stojíte na straně Američanů jako velitel mnoha jednotek. Jejich životy závisí na vašich rozhodnutích a správném odhadu situace, přičemž se musíte spolehnout na své muže a jejich zprávy z terénu.

Ze sluchátka k vám budou doléhat informace o pozici nepřátel, přesunech jednotek a ztrátách na životech na obou stranách. Tyto informace si sami poznačíte na mapě pomocí žetonků (kdo hraje stolní válečné hry, bude jako doma), případně si napíšete vlastní poznámky.

Jde o unikátní zážitek, který si od nás už dříve vysloužil GamesPlay (viz níže) a psané dojmy. Tehdy byl Radio Commander v předběžném přístupu, ale práce na něm skončily a vy se tak můžete ponořit do plné hry s devíti misemi a patnácti druhy jednotek.

Tagy: strategie rádiové signály indie hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.