zavřít

Brzy vyjde strategie Men of War: Condemned Heroes

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Prakticky před rokem jsme poprvé a naposledy psali o Men of War: Condemned Heroes, taktické strategii připomínající částečně hry v sérii Commandos. Nyní o hře píšeme znovu, tentokrát kvůli tomu, že už za pár dní vychází. Krabicově okolo 20. dubna, digitálně (Steam, Gamersgate a spol.) už ve čtvrtek 12. dubna, a přestože bych vám rád řekl, jak hra alespoň v běhu vypadá a ještě raději, jak se hraje, tak prostě nemůžu. Oznámená byla loni během Pražské prezentačky 1C, nyní vychází a během roku nebyla možnost si ji vyzkoušet.

Proto jenom zopakuju, že se v 15 misích podíváte na řadu známých bitev a operací (Bagration, letní ofenzíva okolo Brestu a další) 2. světové z poněkud jiné perspektivy, kterou na vlastní kůži zažili členové „speciální jednotky“, složené z degradovaných a nějak pošpiněných oficírů a vojáků, která vznikla na přímý rozkaz generalissima Stalina. V zásadě to byli chlapci odsouzení na smrt, kteří dostali šanci neskončit s kulkou v týle u zdi, ale aspoň v boji. Zbylé informace najdete v tomto článku nebo na homepage, podívat se můžete na nepříliš povedené video, a pokud vás hra nějak zaujala, doporučuju zhlédnout záznam z jedné konkrétní mise na Gametrailers. Hru recenzovat budeme hned jak se nám dostane do pracek.

 

Tagy: strategie taktická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.