zavřít

Broken Sword 3: Sleeping Dragon v říjnu

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chystané pokračování detektivní adventury Broken Sword 3: Sleeping Dragon od britského studia Revolution Software vyjde v Evropě a přilehlých regionech pod křídly publisherské společnosti THQ.

Verze pro PC, Playstation 2 i Xbox by se měly objevit souběžně, a to v říjnu letošního roku. Broken Sword se dle THQ honosí přídomkem "nejprodávanější konzolová adventurní série" a trojka se bude snažit tento titul určitě ještě upevnit. George Stobbart a Nico Collardová se tentokrát vydají po stopách smrti pařížského hackera a cesty je zavedou až do divokého Konga. Autoři slibují především nový systém ovládání postavy ve 3D (žádný point&click) a samozřejmě opět spoustu dobrodružství a napětí. Pokud vás zajímá více, mrkněte se do této novinky.

zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.