zavřít

Blíží se horor Moons of Madness neboli Lovecraft na Marsu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Z Marsu přichází tajemný signál. Vědecká organizace Orochi zjistila, odkud přesně, a potají vybudovala základnu Invictus, aby odhalila jeho pravou povahu. V Moons of Madness se stáváte staničním technikem Shanem Newehartem, který nemá bezpečnostní prověrku, díky níž by byť jen tušil o signálu, natož jeho tajemstvích. Vaším jediným úkolem je udržet stanici v chodu, dokud vás nepřiletí vystřídat další směna.

Během vašeho pobytu na Invictu ovšem přichází ke slovu lovecraftovská stránka hry. Důležité systémy selhávají, ve skleníku se vznáší divná mlha a zbytek týmu se stále nevrací z mise na marťanském povrchu. Provází vás vize, halucinace a slyšiny, čemuž odpovídá i nový trailer, který už si v hororové atmosféře oproti těm předchozím o poznání víc libuje.

Stav vesmírné izolace je jedním strašákem, ale paranoia způsobená nadpřirozenými jevy je druhá věc. Nakonec vám nezbude než ze zamořené stanice uprchnout, ale odvrácená strana Marsu skrývá možná ještě horší děsy, před kterými byste se ještě rádi schovali ve zdánlivém bezpečí.

Akční adventura z pohledu první osoby Moons of Madness se zároveň odehrává ve světě Secret World Legends prošpikovaném nejrůznějšími konspiracemi a okultismem. Na PC vychází už za pár dní, 22. října, na PlayStationu 4 a Xboxu One si pak musíte počkat do 21. ledna 2020.

Tagy: Mars horor akční sci-fi Lovecraft

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.