zavřít

Betatest Dragon Empires až v květnu 2003

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podobně jako They Came From Hollywood je na tom i masivně multiplayerová RPG Dragon Empires.

Codemasters, kteří vlastní vydavatelská práva na tento titul, se nechali slyšet, že posunuli zahájení betatestování hry až na květen 2003 namísto plánovaného podzimu. V takto získaném čase se prý vývojáři pokusí vtěsnat do díla pár dalších záležitostí, které si vyžádala komunita hráčů. Fanouškové Dragon Empires však nemusí zase tak moc smutnit, protože pro ně Codemasters zároveň připravili nové video, které je k mání zde, a které vás na moment přenese do úžasné přírody ze hry.

Video by mělo demonstrovat tu vlastnost použitého enginu, jež tvůrcům umožňuje vybavit Dragon Empires všemi možnými efekty počasí. Že se ve virtuálním světě plném draků nebudete stále jenom vyhřívat na sluníčku, je možné vyčíst rovněž z obrázků v naší galerii. Tam včera mimochodem dorazilo i pár dalších příspěvků a na některých z nich je zachycen konečně i tvor, který dal projektu jméno.

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.