zavřít

Adventura Valley svěří hráči moc nad životem i smrtí

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

"Dobrodružství vašeho života," zní popis akční adventury Valley, ve které hraje prim exoskeleton L.E.A.F. (Leap Effortlessly though Air Functionality). Ten vám poskytuje nadlidskou rychlost a obratnost, ale především vám propůjčí schopnost kontroly nad životem a smrtí všeho v okolí. A co je nejdůležitější – hra je již od 24. srpna dostupná na PC, Xbox One a na PS4.

Za hrou stojí tvůrci hororu Slender: The Arrival, ovšem tentokrát se připravte na idylickou procházku krajinou. Dějiště hry je fantaskním místem plným života, a s unikátní atmosférou, kterou podtrhuje soundtrack z pera umělce jménem Aakaash Rao.

Příběhově je středobodem hry pradávný artefakt ukrytý v tajemném údolí. Daná relikvie může usmrtit cokoliv v tomto světě, má však ale i opačnou funkci - a tuto schopnost máte i vy. S pomocí svého speciálního obleku můžete nechat krajinu a její jednotlivé prvky umírat, ale stejně i oživovat. Samozřejmě ale počítejte s tím, že to má dopad na celý svět a jeho vývoj. Bližší náhled na příběh nabízí video, které se věnuje úvodu do vyprávění hry. Samotný YouTube kanál hry pak nabízí velkou řadu dalších videí.

Pokud vás hra zaujala, můžete zavítat na Steam, PSN či na Microsoft Store. Hra je k mání za 20 dolarů a k dispozici je samozřejmě také oficiální web hry, kde se najdete další informace.

Tagy: akční sci-fi fantasy FPS first person exoskeleton indie hra

Zdroje: tisková zpráva,IndieGames

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.