zavřít

Advent Rising odložena, Chaos League brzy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Touto zprávou asi nepotěšíme hráče, kteří s napětím očekávají sci-fi akci Advent Rising, jejíž příběh napsal známý sci-fi spisovatel Orson Scott Card.

Vydání této hry, která vzniká v dílnách vývojářů GlyphX Games, se totiž vydavatelská společnost Majesco rozhodla odložit. A to jak verzi pro PC, tak Xbox. S Advent Rising se proto nesetkáte ještě letos, jak bylo původně slibováno, ale až příští rok, někdy během prvního čtvrtletí. Důvody jsou prý čistě strategického rázu, ale BloodRayne 2 od stejné firmy se dočkáme naštěstí včas.

Naopak hotova je už sportovní hybridní hra s názvem Chaos League (demo). O tom jsme zde už psali. Nyní se do "gold" fáze dostala také její britská verze, která by se tak měla na západoevropském herním trhu objevit 8. srpna, a to navíc spolu s 24stránkovým komiksem od Kierona Gillena a Thomase Veauclina.

zdroj: BluesNewsWP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.