zavřít

Zemětřesení v ION Storm

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve vývojářský týmu ION Storm, který bezpochyby všichni znáte, ať už jako tvůrce Deus Ex nebo právě vypuštěného Thief 3, se něco děje.

Včera se začaly objevovat informace z různých zdrojů, které tvrdily, že už z tohoto texaského studia patřícího společnosti Eidos vyletělo 20 - 25 lidí. I sám Warren Spector prý měl prohlásit, že studio opouští. Eidos později jeho odchod ale popřel, nicméně jistou redukci zaměstnanců ION Storm potvrdil. Mělo by jít o lidi, kteří byli přijati speciálně za účelem spolupráce na nyní již dokončených titulech, takže jejich práce logicky skončila. Spector mezi ně nepatří a Eidos spekulace o jeho propuštění odmítá. Aby to ale bylo zajímavější, tak se včera na ShackNews ještě objevila zpráva, že prý ION Storm mění název a v budoucnu se bude věnovat už jenom titulům pro PS2. Na RPG Dotu, kde navíc mají vyjádření údajného ex-člena týmu, toto tvrzení ale označují za chybné. ION Storm podle nich pouze rozšíří svůj záběr i na projekty pro PS2.

zdroj: ShackGSIGNRPGDot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.