zavřít

Assassin's Creed Syndicate

Čtenářská recenze

Recenze a hodnocení mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.

Velké překvapení. Vynikající hra. Jedna z nejlepší AC her.

8. 5. 2017 v 21:05 - Autor: nero 0

Hodnocení čtenáře 8/10

Jasně, můžu zde psát o divném jízdním modelu kočárů a stěžovat si na jednoduchou zápletku. Víte co? Já to neudělám. Pro mě je důležité se u hry bavit a u Syndicate jsem se královsky bavil po 18 hodin. Hlavní hrdinové i záporák jsou prostě skvělí. Děj je svižný, má tempo a odsejpá. Vedlejší mise jsou klasicky monotónní, ale na to už jsem si zvykl. 

Ve výsledku je Syndicate po geniální dvojce a Brotherhoodu asi nejlepší díl série. Díky této hře si zahraji i další díl, který to bude mít dost těžké. Laťka zábavy je po tomto díle proklatě vysoko.

Hodnocení uživatelů

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.