Top články

 • Watch Dogs

  Kdyby vyšla městská (závodně-špionská) akce Watch Dogs na podzim minulého roku ruku v ruce s novými konzolemi Xbox One a PlayStation 4, byl to dozajista na next-gen strojích největší hitovka. Neokoukaná nová značka vždycky táhne více pozornosti než prověřené série. Nevedlo by to možná k vyšším prodejním číslům, ale předpokládám, že by to Watch Dogs ulehčilo proces etablování se na trhu. Vydání Watch Dogs však bylo odloženo na jaro 2013, hra na čas zmizela z hlavních zpráv a její návrat do oblasti palcových titulků bude obtížnější o to více, že Ubisoft dle posledních informace šéfa firmy Yvese Guillemota vydá Watch Dogs někdy v období duben – červen 2014.

  celý článek

  avatar KIMCID 11. 2. 2014 v 12:53

  že by květen? celý komentář

 • caraellison

  Hry jsou pořád ještě mladé médium a herní novinařina? Oproti té klasické je sotva v pubertě. I proto je dobré si hýčkat takové herní novináře, kteří se odváží tam, kam se ještě žádný jejich kolega nevydal. Například Caru Ellison, jejíž legendární reportáž z novinářského testu třetího Crysis patří do zlatého fondu žurnalistiky obecně. Co provedla tentokrát? Přes portál Patreon sbírá mecenáše za účelem financování svých výletů za zajímavými herními osobnostmi z celého světa.

  celý článek

  avatar Ronox 8. 2. 2014 v 15:53

  Caru žeru jako novinářku už nějakou dobu. Někdo mě upozornil na její články na Twitteru a musím uznat, že to je doopravdy novinářka s velkým N. Články na RPS nebo Guardianu jsou... celý komentář

 • ai screenshot 980x551 04

  Po menší přestávce je na čase si připomenout nové návody, češtiny a třeba wallpapery, které nabízí kolegové z ABCgames. Kompletní přehled nově přidaných kousků najdete v článku – stojí však za zmínku, že nabízí návody na Metro: Last Light nebo datadisk Dragonborn pro Skyrim. Dále třeba češtiny pro Spelunky či Disciples 3 Gold a wallpapery z Alien: Isolation, The Banner Saga a dalších zajímavých her. Podívejte se přímo na web ABCgames nebo do článku, něco z nabízeného se vám možná bude hodit.

  celý článek
 • Call of Duty: Ghosts

  Call of Duty sice loni s dílem Ghosts nepřeprala GTA V v boji o nejrychleji prodávanou hru historie, ale pořád je to neuvěřitelně výdělečná série, do které hodlá Activision investovat obrovské sumy. Velkou novinkou, která vzešla z informací pro investory v souvislosti s finančními výsledky za poslední kvartál minulého roku, je změna modelu vývoje nových CoD her. Doposud se dělaly na střídačky v Infinity Ward a Treyarch s tím, že na každý díl mělo studio dva roky. Do toho jim s vývojem her a/nebo DLC pomáhali tvůrci z Raven Software, Neversoft a Sledgehammer Games.

  celý článek

  avatar yuri337 7. 2. 2014 v 11:40

  Třeba se po 11ti letech fanoušci dočkají i nového enginu. Ten id Tech 3 z roku 1999 už začíná být nehezky okoukaný. Pak ho jen v roce 2003 přebarvili, přidali pár efektů a... celý komentář

 • bestof2013 ctenari-1

  Alea iacta est! Přes Rubikon vás sice nepotáhneme, ale nic už ani my, ani vy nezměníte na volbě nejlepších her roku 2013, kterou jste v uplynulých dnech učinili v rámci čtenářského hlasování. Lišil se váš kolektivní názor radikálně od názoru redakce a jednotlivých autorů? Vyzdvihli jste na bednu pro vítěze jeden či více titulů, které sítem našeho výběru vůbec neprošly?

  celý článek

  avatar Inquisitor 31. 1. 2014 v 12:14

  Sranda bude, když i po vší tý kritice bude čtenářskou hrou roku AC IV :D celý komentář

 • Child of Light

  Japonských RPG se nám v dnešní době zoufale nedostává, možná se však budeme moct o jejich nehynoucí kvalitě přesvědčit v pohádkové nápodobě JRPG žánru jménem Child of Light od Ubisoftu. A to už od 31. dubna, kdy hra za 15 eur vyjde pro PC, PS3, PS4, Wii U a oba současné Xboxy.

  celý článek

  avatar Karl173 6. 2. 2014 v 20:20

  Vypadá to úžasně.Moc se těším. celý komentář

 • Watch Dogs

  Minulý týden jsme psali o tom, že italský GameStop stopnul předprodeje Wii U verze Watch Dogs a informoval o tom své zákazníky. Nintendo i Warner Bros to odmítli potvrdit nebo vyvrátit. Následně se GameStop omluvil, mělo jít údajně o chybu v obchodním systému. Nintendo však nyní vydalo dokument o svých aktuálních finančních výsledcích (které jsou špatné, jak se psalo už tady a tady), ve kterém najdeme i seznam chystaných her pro Wii U. A Watch Dogs mezi nimi chybí.

  celý článek

  avatar dan 31. 1. 2014 v 11:19

  kdo by delal hru pro vsech 6 vlastniku WiiU kteri o ni meli zajem? celý komentář

 • image2993-copy

  Kdyby Satoru Iwata a Šigeru Mijamoto nepracovali pro Nintendo, nýbrž pro Jakuzu, asi by je dobrovolné snížení platu o 50 a 30 procent nespasilo. Minimálně by přišli oba dva o malíček, Iwata snad o celou ruku. Reakce obou dvou význačných mužů (a celé správní rady, která si rovněž snížila odměny o 20 %) na aktuálně zveřejněné výsledky hospodaření (přímý odkaz na pdf) za období duben – prosinec 2013 indikuje, že Nintendo hledá cestu z dočasné krize ven, ale v ruce k tomu nemá potřebný prostředek. A Wii U ani 2DS se v něj magicky nepromění...

  celý článek

  avatar BoB.2 29. 1. 2014 v 14:13

  Jsem překvapenej jak Kája Gott. celý komentář

 • Best of 2013: Hra roku

  27. 1. 2014 v 21:00 - Téma Autor: Redakce Games.cz 0

  hraroku2013top

  Každoroční chvíle lásky a přátelství na Games.cz končí. V tomto článku vyhlásíme 10 nejlepších her roku 2013 podle redakce Games.cz a seznámíme vás i s tím, který z titulů jsme nakonec po mnoha a mnoha hádkách vybrali na pomyslný trůn. Za pár dnů necháme hlasovat i vás, ale teď ještě naposledy vybíráme my. Ze všech kategorií, žánrů, stylů a typů jsme nakonec určili deset her, za kterými stojíme všichni, bez výjimek a jakýchkoliv výmluv. Tak pojďme na to.

  celý článek

  avatar Malleth 27. 1. 2014 v 21:05

  http://31.media.tumblr.com/3604ab58f162495b382192deabb0d6d1/tumblr_mptli2RJDp1sppmago1_400.gif celý komentář

 • Watch Dogs

  Watch Dogs bez debat patří k těm zajímavějším hrám pro nové konzole a loňský odklad hry na druhý kvartál letošního roku moc hráčů nepotěšil. Watch Dogs je navíc jednou z nemnoha 3rd party her, které mají vyjít i na Wii U. Začínají se však objevovat nepotvrzené zprávy, že právě Wii U verze Watch Dogs byla zrušena.

  celý článek

  avatar Miserius 24. 1. 2014 v 14:14

  No, tak si to všech 10 lidí koupí na jinou platformu... celý komentář

Novější 1 2 3 4 5 6 7 79 Starší

Bleskovky

RSS

Novinka v prodeji

Záznamy z klubovny

RSS Podcast

Tea Club #1: Filip Kraucher

Přehrát
video ▶

Přehrát
audio ▶

Příští živé vysílání

16. 4. od 16.15 | Fight Club #175
17. 4. od 15.30 | Social Club #2 (poslat dotaz)
18. 4. od 16.00 | GamesPlay - Dark Souls 2

Předplaťte si Games.cz bez reklam

Váš účet u Games.cz:

cards

Novinky na shop.games.cz

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.