Top články

 • Oddworld: Abe's Oddysee - New 'n' Tasty

  Další ze zajímavých her, které se ukázaly na GDC, je jakási předělávka starého Oddworld: Abe’s Oddysee, který má nyní podtitul New ‘n’ Tasty. To by mělo vyjít za nedlouho, snad už kolem léta, ale Lore Lanning, hlavní otec série, zatím pořád odmítá prozradit konkrétní datum vydání. Bojí se právě toho, že kdyby datum nestihli, fanoušci by je sežrali. Obecně se ale řidí mottem že čím dřív hru vydá, tím lépe. Studio Just Add Water nemá žádného vydavatele a financuje se samo, takže čím dříve jim potečou z prodejů hry peníze, tím lépe pro další vývoj.

  celý článek

  avatar Alex81 21. 3. 2014 v 20:04

  Ach ty vzpomínky (zamačkávám nostalgickou slzu). A těším se až se znovu ponořím do světa mudokonu. celý komentář

 • unity5-face

  Enginům v minulé generaci konzolí kraloval Unreal Engine 3 a v současné době čekáme, až vyjde první hra využívající UE4, která nám svými vizuály otevře ústa a nechá čelisti spadnout až do přízemí. Což se inde horůrku Daylight na začátku příštího měsíce asi nepovede. Sem tam vystrčí růžky ještě CryEngine, ale poslední dobou se stále častěji mluví o “malém” enginu Unity. Jeho čtvrtou verzi tu máme od roku 2012 a tak je nejvyšší čas na Unity 5.

  celý článek

  avatar Robotron3 19. 3. 2014 v 13:48

  Doteď mě Unity3D nezajímalo, protože se pro web musel instalovat plugin, ale když půjde exportovat do webgl, a se všemi těmi úžasnými novinkami, tak neni co řešit. Parádní engine. celý komentář

 • Watch Dogs

  Odložený titul Watch Dogs se nám tento měsíc konečně připomněl a vzhledem k tomu, že se hra pomalu blíží svému vydání, začínají se objevovat i konkrétnější zprávy. Že Watch Dogs malý kousek na pár hodin jsme tak nějak tušili už od začátku, ale teď nám to šéf vývoje Jonathan Morin trochu upřesnil. Jestliže se nebudete ve hře moc poflakovat, půjdete hlavně za příběhem a jen sem tam si dáte menší vycházku po městě, měla by vám hra zabrat v průměru 35 - 40 hodin čistého času.

  celý článek

  avatar MARTASLJ19 17. 3. 2014 v 17:04

  Story line bude z toho 5 a pol hodiny, zvyšok bude zbieranie pamäťových kariet alebo mikročipov po budovách Chicaga. Nas***ť. A k tomu zo 5 vedlajsich úloh, ktoré si zopakuješ 50x dokola...... celý komentář

 • poutak-ceske hry-2013

  Seznam všech českých her vydaných v roce 2013 jste už asi viděli díky odkazu v prvním díle našeho miniseriálu. Ve druhém dílu (z celkových čtyř) se tak můžeme pustit rovnou do povídání o tom, jak prožily uplynulý rok firmy Craneballs, Flow Studio, Geewa, Grip Games, Hexage, Hyperbolic Magnetism a Icarus Games. Sami se tak můžete přesvědčit, jak rozmanitou záležitostí je vývoj her v České republice. celý článek
 • sni-mek-obrazovky-2014-03-10-v-18-51-19

  Tak dlouho jsem chodil na druhou část Hobita až ji v kinech přestali dávat. Už je také nad slunce jasné, že nestihnu ani aktuální Lego film. Možná bych ale mohl oba resty naráz spláchnout hraním LEGO The Hobbit, která na prakticky všech současných platformách vyjde 11. dubna. Soudě dle posledního traileru bych si navíc mohl užít mnohem víc legrace, než by mohly nabídnout oba dva filmy dohromady.

  celý článek

  avatar kubi-wan 10. 3. 2014 v 20:27

  Nejít na Lego film je velká, velká chyba. Hry jsou zábavný, ale to, co předváděj kostičky ve filmu je úplně jiná liga *5* celý komentář

 • 29796

  Kolegové z ABCgames se připomínají s novými návody, češtinami či wallpapery, které na svém webu nabízejí. Nově na ABCgames najdete návody na DLC The Knife of Dunwall pro Dishonored nebo DLC Dragonborn pro Skyrim. Hodit by se vám mohla i čeština pro první epizodu adventury The Wolf Among Us nebo wallpapery z her Risen 3, Thief či Castlevania: Lords of Shadow 2. Kompletní výpis nových návodů, češtiny a jiných materiálů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

  celý článek
 • Watch Dogs

  Ubisoft oznámil odklad vydání jedné z nejočekávanějších pro na nové konzole pouhý měsíc před plánovaným vydáním (22. listopad). Tvůrci Watch Dogs potřebovali víc času, aby mohli vydat bez obav hru, kterou si vysnili a kterou hráčům slíbili. Odklady velkých her měsíc před vydáním nejsou běžné, protože tou dobou už se řeší certifikace a marketingová mašinérie jede na plné obrátky. Ani to ale Ubisoft nezastavilo, vydání Watch Dogs bylo posunuto a informační kanály vyschly.

  celý článek

  avatar SkillJam 7. 3. 2014 v 12:38

  Velmi rád si počkám, klidně déle, když to pak bude stát za to *3* celý komentář

 • Watch Dogs

  Jak to říct a neurazit? Na Watch Dogs se docela těším, ale když se objevil nový trailer, který se zaměřuje jen a především na příběh, trochu mi po něm zůstala pachuť na sítnici. Vážně by nešlo upříst velkou západní hru, která by se nemotala kolem klišé „Zabili jste mi strejčka rodinu, tak tady máte přes držku“?

  celý článek

  avatar smejki 6. 3. 2014 v 19:04

  Působí to na mě jako parodie na Watch Dogs. Na ty Watch Dogs, který mě původně oslovily. Velmi. Pomsta! Mrtvá žena! Zlý zloun ovládající město! Marjápanno! celý komentář

 • Child of Light

  A jako by těch dnešních vyleštěných verzí nebylo dost, blíží se i jedno v případě malebné JRPG plošinovky Child of Light. Její součástí bude rovněž plakát od japonského umělce Yoshitaky Amana, knížečka prezentující vizuální zpracování hry a klíčenka. Krabicová verze bude rovněž obsahovat i dodatečný herní obsah – například bonusový quest a novou postavu.

  celý článek

  avatar Dart KIM 6. 3. 2014 v 14:35

  super celý komentář

 • sni-mek-obrazovky-2014-03-05-v-20-01-40

  Harry Potter půjčil svého Fénixe provozovatelům OnLive, aby se pokusili tento kdysi nadějný projekt zvednout z popela a udělali z něj opět smysluplnou a konkurenceschopnou službu, která se bez uzardění postaví třeba PlayStation Now. Velmi stručně připomenu, že  OnLive chtěla přinést herní revoluci v podobě hraní AAA her streamovaných z cloudu prakticky na jakémkoli k internetu připojeném zařízení. Spuštění služby v roce 2010 proběhlo nadějně, zejména proto, že všechno takřka magicky fungovalo. V srpnu 2012 však na veřejnost vypluly spory uvnitř společnosti, její otec zakladatel odešel a službu koupila nová firma. Od té doby OnLive sice funguje, ale s podporou nových her je to mizerné a snaha o další rozvoj byla neviditelná. Zdánlivě.

  celý článek

  avatar ucho 5. 3. 2014 v 23:33

  hm, pro mě naprostá zbytečnost, když chci hrát jen doma. kdybych toužil po hraní na cestách, pořídím si vitu... celý komentář

Novější 1 9 10 11 12 13 14 88 Starší

Bleskovky

RSS

Novinka v prodeji

Záznamy z klubovny

RSS Podcast

Tea Club #7: Matouš Ježek

Přehrát
video ▶

Přehrát
audio ▶

Předplaťte si Games.cz bez reklam

Váš účet u Games.cz:

cards

Vychází v červenci

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.