Top články

 • 1

  Nejenom díky výstavě Tokyo Game Show měli kolegové z partnerského webu Konzolista.cz v uplynulých dvou týdnech učiněné žně. Spoustu nových informací, videí a obrázků z chystaných konzolových titulů přetavili do spousty materiálů, které by bylo škoda nechat ležet ladem. Upozornění na podstatné informace najdete ve výpisu v článku, ale ze všeho nejdříve v rychlosti projeďte seznam recenzí, na které na Konzolista.cz v uplynulých dnech také nezapomněli. Kdybyste měli naprostý odpor k jakýmkoli výpisům a souhrnům, zamiřte rovnou na Konzolista.cz, ať se nezdržujete.

  celý článek
 • level234-poutak

  LEVEL 234 oficiálně odstartoval nejrušnější období letošního roku a svou aktuální dostupností na stáncích (na Slovenku až v pondělí) po celé republice by měl sloužit jako důkaz, že se i v ČR dá herní magazín dělat trošku jinak. Tímto tématem se však zabývá úvodník nového Levelu. Následující řádky jsou od toho, abychom si řekli, čím se vás redakce snaží v Levelu 234 zaujmout.

  celý článek

  avatar Veskoslav 27. 9. 2013 v 23:28

  Sice jsem děkoval v Bleskovkách, ale poděkuji i zde. Jenom prosím o jedno, nezlepšujte se pořád, kdo Vás má pořád chválit?:-P A jinak takový dotaz, pan Michal Rybka si vždy vytáhne... celý komentář

 • batman-arkham-origins-deathstroke

  Vydání Batman: Arkham Origins se kvapně blíží a vývojáři na hru nyní lákají i bonusem Deathstroke Challenge Pack, kterého se zdarma dočkají předplatitelé. Pokud o balíček stojíte, je záhodno si s předobjednávkami pospíšit - Arkham Origins vyjde na PC a konzolích už 25. října.

  celý článek

  avatar MidnighT91 26. 9. 2013 v 16:48

  V tom případě mi říkejte Neo. All hail to warez... celý komentář

 • The Legend of Zelda: The Wind Waker HD

  Od pátku minulého týdne si na WiiU e-shopu mohou fanoušci série Zelda koupit přeleštěnou verzi Gamecube dílu The Wind Waker, která v klasické krabičce bude v obchodech dostupná až od pátku 4. října. Připomíná to roztomilý trailer v článku, a ještě před vydáním vám to připomeneme i v recenzi.

  celý článek
 • Assassin's Creed IV: Black Flag

  Vývojáři nám zatím z Assassin’s Creed IV: Black Flag prezentovali ledasco. Minule to byl například rozdíl mezi verzí hry pro současnou a nadcházející generaci konzolí. Obecně ale tvůrci hodně sází na zvolené prostředí, a tak na nás skoro z každého videa kouká Karibik společně s vysvětlením, co na něm bude tak skvělého. Série Assassin’s Creed už ale dlouho není jen o singleplayeru v otevřeném světě, a teď nám na stole konečně přistál trailer na multiplayer část nového Assassína.

  celý článek

  avatar BoB.2 20. 9. 2013 v 17:33

  To ten multiplayer vážně někdo hraje že ho tam pořád cpou. celý komentář

 • yama1

  Obvykle když se v nekrologu píše, že "odešel velikán", je třeba dlouho vysvětlovat, v jakém prazvláštním oboru se prosadil. Není to však případ dnešního úmrtí Hiroši Jamaučiho. K Nintendu přišel v roce 1949, načež se stal třetím a zdaleka nejvýznamnějším prezidentem této korporace.

  celý článek

  avatar Ronox 19. 9. 2013 v 20:37

  Tento pán si zaslouží aspoň odemě největší respekt a dík. Nevím, kam bych směřoval bez NESu a GameBoye. Už od malička měli na mě hry obrovský dopad a díky nim jsem si vybral i obor... celý komentář

 • Batman: Arkham Origins

  Popkultura se poslední týdny s ohledem na postavu Batmana zaobírala primárně vlnami nenávistí vůči Benu Affleckovi, v pozadí však zároveň usilovně probíhaly dokončující práce na zcela jiné inkarnaci Netopýráka. Je to tak, ještě se šestatřicetkrát vyspíme a vyjde Batman: Arkham Origins. Ačkoliv se většina fanoušků tohoto prequelu Arkham Asylum těší primárně na singleplayer, nový asymetrický multiplayer má rovněž co nabídnout, jak dokazuje čtveřice videí z hraní bety.

  celý článek

  avatar Odulin 19. 9. 2013 v 18:19

  Dostal jsem to v tejdnu k nový grafice, tak jsem na to zvědavej... poprvé ofiko vlastnim hru před jejím vydáním. *1* celý komentář

 • wilson-1601402

  Přesně půl roku po rezignaci Johna Riccitiella na post šéfa (CEO) oznámila správní rada Electronic Arts jméno šéfa nového. Po třinácti letech v EA se na nejvyšší pozici v hierarchii společnosti vyškrábal Andrew Wilson, který byl doposud šéfem divize EA Sports.

  celý článek

  avatar The_Nameless_One 18. 9. 2013 v 15:02

  Tak co, "sporťáku"... už máš chlapa? *4* celý komentář

 • Dreamfall Chapters

  Ragnar Tornquist se společně s Dagem Schevem tváří jako dvojka uličníků, kteří se vetřeli do obchodní haly Gamescomu, aby posedávali po sterilních kavárnách a nad kelímkem kávy ukazovali lidem svojí nezávislou hru. Dreamfall Chapters, která na Ragnarově Macovi běží, skutečně nezávislá je a Ragnar s Dagem, jinak zasloužilí a zkušení vývojáři, se potěšeně usmívají, když vypráví o pocitu volnosti, jaký na výstavě zažívají. „Už tu nejsme s velkou firmou a nemusíme s úsměvem prezentovat hry s dlouhým a komplikovaným vývoje - ukazujeme to, co je jen naše, čemu věříme a jen těm lidem, kteří projeví zájem,“ říkají.

  celý článek

  avatar Hudy1141 17. 9. 2013 v 21:36

  Tady je ten gameplay v Praze / Europolis kdyby to někoho zajímalo: http://youtu.be/EsAmaDfyO6k?t=17m55s celý komentář

 • fc146velkypoutak

  Herní průmyslu se z lenivých prázdnin definitivně překlopil do rušné podzimní sezóny, což symbolizuje nejenom příval ohlášených titulů, ale oznámení her nových. A nejenom her, jak se přesvědčíte na videozáznamu našeho podcastu Fight Club #146. Jednou ze zajímavějších novinek posledního týdne je oznámení kouzelně vypadajícího RPG Child od Light od Ubisoftu, které už si zahrál Pavel a své dojmy vám také v podcastu vylíčil.

  celý článek

  avatar Amylee.Anderson 13. 9. 2013 v 19:05

  Super díl, přišel mi takový veselejší než předchozí :) celý komentář

Novější 1 9 10 11 12 13 14 80 Starší

Bleskovky

RSS

Záznamy z klubovny

RSS Podcast

Tea Club #1: Filip Kraucher

Přehrát
video ▶

Přehrát
audio ▶

Příští živé vysílání

23. 4. od 14.30 | GamesPlay: TES Online
23. 4. od 16.00 | Fight Club #176

Kompletní program na GamesczTV @ Youtube.

Předplaťte si Games.cz bez reklam

Váš účet u Games.cz:

cards

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.