zavřít

Video z Deus Ex: Mankind Divided představuje Adama Jensena jako hrdinu nové doby

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Vzhledem ke kvalitám Deus Ex: Human Revolution se snad netřeba bát, že by byl Mankind Divided průšvih. A každý další materiál ze hry tento optimistický dojem potvrzuje. Nové video se sice soustředí hlavně na postavu Adama Jensena, ale zároveň naznačuje, jakou péči tvůrci hře věnují v obecném měřítku.

Konec událostí předešlého dílu naznačil, že bioinženýrství není masami příliš oblíbeným odvětvím vědeckého pokroku. Naopak, společnost a NPC ve světě Mankind Divided se na jakkoli augmentované postavy dívá skrze prsty. Co je jiné, není důvěryhodné, natož lepší. Neustálá hrozba teroristických útoků a fakt, že je svět de facto rozdělený na dva znepřátelené tábory, dává tušit jedinému – hrdinu čekají problémy navzdory faktu, že je členem speciálních jednotek a tudíž i ochránce veřejnosti.

Adam Jensen však do takto nehostinného univerza vkročí připravený – záběry na videu tak kupříkladu odhalují vystřelovací nože, nepřátele pouze omračující elektrické náboje vystřelované na dálku a nakonec spatříte i pevné opancéřování, vhodné pro frenetické přestřelky s roboty.

Na vlastní ne-augmentovanou kůži si můžete Mankind Divided vyzkoušet od 23. února, kdy hra vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: budoucnost stealth akční sci-fi RPG kyberpunk Deus Ex bioinženýrství

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.