zavřít

Videa z The Division upozorňují na brzké vydání a speciální Nvidia efekty

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

O postapokalyptické onlinovce The Division bylo řečeno snad všechno možné i nemožné. Po otevené betě už víceméně čekáme jen na vydání, k němuž dojde 8. března, a které předznamenává neodmyslitelný launch trailer. Ale kromě této obecné upoutávky vydal Ubisoft ve spolupráci s Nvidia i tradiční "gameworks" video, které ukazuje PC verzi běžící na nadupané sestavě s grafikou od této firmy. 

Launch trailer varuje před následky katastrofy – jednotky The Division jsou sice na podobné scénáře teoreticky připravené, ale těžko je cokoli či kdokoli mohl připravit na následky podobné katastrofy, jaká postihla New York, v praxi. Město se hroutí do podoby anarchistického státu, kontrola nad ním prakticky neexistuje a jeho jednotlivé části ovládají různé frakce.

Trailer je klasickým sestřihem akčních scén a dramatických příběhových předělů, přičemž výsledek má nerozhodnuté přesvědčit ke koupi. Informativnější je pak druhé zmíněné video týkající se extra funkcí, které bude mít PC verze na sestavách s Nvidií. 

Ve videu hovoří technický ředitel vývoje hry, Anders Holmquist, a zmiňuje dvojici technologií spadajících do portfolia Nvidia – HBAO+ a PCSS. Jaký je rozdíl s použitím těchto funkcí a bez nich názorně ukazuje video níže, které tak i naznačuje vizuální potenciál PC verze.

Tagy: New York online akční multiplayer postapokalyptická 3rd person third person

Zdroje: Evil Avatar

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.