zavřít

V Raid: World War II krade čtveřice zlodějů nacistické zlato

PC

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Payday: World War II Edition“, hlásá jeden z komentářů u nového traileru na kooperativní střílečku Raid: World War II, a zdá se, že není daleko od pravdy, zvlášť když hru produkují právě Starbreeze, autoři oblíbené lupičské série, pro něž pracovali i členové týmu Lion Game Lion. Vaše partička nezodpovědných vojáků za libých tónů klasické hudby okrádá o zlato hromadu mrtvých nacistů. Čím víc si toho nahrabou, tím větší vrásky způsobí Herr Führerovi, zvlášť když během toho zlikvidují svůj ultimátní cíl – experimentální radar, který může změnit průběh války ve vzduchu.

Ač jsou si všechny čtyři postavy lecčíms podobné, konkrétně svým pohrdáním nebezpečím a lidskými životy včetně těch vlastních, zároveň každá z nich vypadá velice specificky. Máme tu stylového britského důstojníka, psychopaticky vypadajícího holohlavce, který se ovšem na rozdíl od svého ostrovního kolegy aspoň snaží ukrást nějaké tajné dokumenty, ruského chlapíka v beranici a plynové masce, a jakéhosi jednookého vojáka. Všichni pochopitelně disponují různým vybavením i specifickými schopnostmi.

Nové video celou atmosférou silně připomíná Tarantinovy Hanebné pancharty, což vůbec není špatná věc. To je přibližně všechno, co o Raid: World War II prozatím víme, a trailer s žádnými konkrétními detaily nepřišel. Prozatím ani není jasné, kdy hra vyjde, krom toho, že by to mělo být ještě letos nejprve na PC a pak i na konzole. Všichni fandové kooperačních FPS tak musí být trpěliví.

Tagy: akční kooperace střílečka válečná

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.