zavřít

V akční adventuře Troll and I bojujete proti lidem a nestvůrám

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Přežít v severské divočině asi není žádná legrace, ani pokud zrovna není protkaná dávnou magií, mytickými zvířaty a vražednými zrůdami. Když se do toho přimotají ještě moderními zbraněmi obdaření žoldáci, kteří mají za úkol polapit bájného trolla, nastalá situace je doslova explozivní. A uprostřed všeho dění se v akční adventuře Troll and I ocitá mladík Otto se svým věrným kopím a velkým chlupatým kámošem. 

Jak ukazuje příběhový trailer, kořeny spojenectví trolla a člověka zasahují daleko do minulosti. Hodný obr potajmu chránil obyvatele hor před zlem už dávno před příjezdem bezcitných lovců, kteří se s devastujícími důsledky proženou odlehlou vesničkou. Ale na novou hrozbu sám nestačí, a tak se spolu s Ottem vydává na úprk přes kopce a lesy, zatímco v horách se probouzí tajemná síla.

Samozřejmě není možné utíkat donekonečna. Jak říká Otto: „Už nestačí jenom přežívat. Budeme bojovat, abychom ochránili náš domov.“ Následuje střih na oheň, padající kameny, propichování a drcení nepřátel…

Troll and I rozhodně vypadá mnohem akčněji, bojovněji a drsněji, než třeba tematicky příbuzný The Last Guardian. Uvidíme, jestli hru tenhle přístup nepřipraví o tichou poetičnost skandinávské přírody. Datum vydání je stanoveno na 24. března.

Tagy: adventura trolling Skandinávie

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.