zavřít

Pilotním dílem o otevřených světech se vrací herní pořad Games TV

PlayStation 4 PC PlayStation 3 PlayStation 2 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bezmála před rokem doběhla "první řada" našeho pořadu, který jsme dva roky připravovali ve spolupráci s internetovou televizí Stream. Obnovenou Games TV teď rozjíždíme čistě v naší režii, což mimo jiné znamená i rozšíření její stopáže, o které jste si dlouhodobě psali.

Pevné základy ale zůstávají: moderátorem je Lukáš Grygar a každý týden si pro vás spolu s lidmi z redakce i jejího okolí připraví několik her, které nově rozebere na ploše 10-15 minut. Prostor přitom tradičně dostanou tituly všech podob, rozpočtů a žánrů, a můžete se těšit na řadu zajímavých tipů.

Vykopáváme dílem, věnovaným dvojici aktuálních her z otevřených světů, a dostane se i na jednu opomenutou, ale šťavnatou záležitost z minulosti.

Games TV bude vycházet pravidelně každý čtvrtek a sledovat ji můžete jak přímo na Games, tak na našem youtubovém kanálu.

Tagy: akční sci-fi fantasy third person herní pořad Games TV otevřený svět e3 2015

Zdroje: Vlastní

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.