Nejnovější trailer na X-Men: Destiny konečně boduje

PlayStation 3 Xbox 360

27. 9. 2011 v 11:21 - Video Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na rovinu se přiznám, že jsem do X-Men: Destiny doposud vkládal spíše naděje, které se odvíjely od reputace tvůrců a od konceptu (a předlohy), než od ukázek z trailerů, které byly rozpačité nebo mizerně tematicky zvolené. Nyní je to ale o něčem jiném. Ano, grafika není top, ale upřímně, o to tu nejde. Mnohem důležitější je pro cílovou skupinu zpracování světa, a to vypadá dobře.

Nejnovější trailer na X-Men: Destiny konečně boduje

Prvním tahákem je zjevná možnost kývnou Magnetovi a Bratrstvu nebo Cyclopsovi (nebo Xavierovi na pozadí) a X-Menům. Pak je tu exhibice všech klíčových hrdinů a záporáků (i když u X-Men to je často někde mezi) a to v podobách věrných předloze. Konečně se začíná pořádně prezentovat dějová linka, takže snad nepůjde jen o sled misí propojených pofidérním scénářem, ale podaří se zakomponovat leitmotivy komiksů, primárně klasický střet mutantů a předsudků. Hra vychází 30. září na X360 a PS3.

Tagy: komiks akční RPG

Zdroj: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.