zavřít

Multiplayerovou střílečku z první světové války Verdun rozšířily „dámy z pekla“

PC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Přezdívat skupině vojáků jako „dámy z pekla“ nemusí znít na první pohled lichotivě, ale v kontextu jejich uniforem to vlastně smysl dávalo. Skotové se do první světové války připojili v roce 1914, zatímco do střílečky Verdun dnes, zcela zdarma. A stejně jako tehdy v reálu, i teď ve hře nosí své typické kilty.

Takové „dámičky“ zvládly v první světové způsobit solidní škodu nepříteli, a i když Skotové sami utrpěli velké ztráty, byla to právě jejich vytrvalost, která jim známou přezdívku vynesla. Jednotka Highlanders vynikala svého času v roli předsunutých zvědů a stejnou roli má i ve Verdun.

Skotové jsou vybavení puškou Pattern 1914 Enfield, která si bere různé prvky z německého Mausera a kombinuje je s tradiční Lee-Enfield. Oproti ní je ale 1914 přesnější a víc vydrží, byť je o něco těžší. Skotové přibyli do PC verze hry zadarmo už dnes s tím, že hráči na PlayStationu 4 se jich dočkají ještě tento měsíc.

Tagy: akční multiplayer válečná první světová válka

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.