zavřít

Gran Turismo Sport brzy spustí uzavřenou betu

PlayStation 4

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Očekávaná závodní hra Gran Turismo Sport, která měla původně vyjít už na konci loňského roku, se chystá do uzavřené bety. Ta bude rozdělená na několik fází, a špatnou zprávou pro téměř všechny naše čtenáře je fakt, že do té první začínající 17. března budou zařazeni pouze majitelé PS4 ze Spojených států. Evropa přijde na řadu v druhé fázi, ale ani tak se samozřejmě okamžitě nedostane na všechny zájemce. Nicméně i tak můžete zkusit své štěstí a přihlásit se zde.

Pokud se stanete jedním z vybraných šťastlivců, můžete se těšit na každodenní rotaci aut (z celkového počtu 140) i závodních okruhů (těch je 19), a samozřejmě na bleskurychlé závody proti ostatním hráčům. Taky uvidíte, co vývojáři v Polyphony vymysleli s novým „řidičským profilem“, který bude sledovat například férovost vaší jízdy a chování nebo celkovou rychlost a výkony, kterých v závodech dosahujete. To všechno by následně mělo vyústit v mnohem lépe vybalancovaný matchmaking.

V první fázi bety, a je možné, že i v těch pozdějších, budou servery otevřené pouze v určitou denní dobu a na omezený čas, takže nečekejte, že u Gran Turismo Sport před vydáním prosedíte dlouhé desítky hodin. Úvodní nakouknutí do jedné z nejočekávanějších závodních her současnosti ale ani tak určitě nebude špatná jednohubka. Plná verze by měla vyjít někdy v průběhu letošního roku exkluzivně na PlayStation 4.

Tagy: Závodní

Zdroje: tisková zpráva,All Games Delta

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.