zavřít

Gobliní zabiják Styx ze stealth akce Shards of Darkness ukazuje svou veselou stránku

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste ještě nepropadli kouzlu Styxe, hlavního hrdiny stealth akce Master of Shadows, je docela možné, že nový vývojářský deníček k pokračování s podtitulem Shards of Darkness vás nalomí. Ačkoliv totiž pětiminutové video především vysvětluje, že Styx není vás klasický hrdina, pozornost na sebe kradou především filmečky, v nichž tenhle cynický vrahoun hláškuje seč mu síly stačí.

Scenáristé dali Styxovi do vínku černý, kousavý humor a spoustu popkulturních hlášek. Občas také nemá problém promluvit na hráče, většinou když poněkolikáté něco zkazí a Styx kvůli tomu zemře. Prostě, ze sestřihu vypadá příběh zábavně už jen kvůli dialogům a zabijákovým komentářům.

Nicméně, na videu si jde všimnout i dalších věcí, které už tak nesouvisí se scénářem. Animace jsou oproti prvnímu dílu plynulejší, stejně tak pohyb působí víc přirozeně a prostředí celkově je propracovanější a nepůsobí stroze.

Nakonec tvůrci z Cyanide připomenou fakt, že Styx: Shards of Darkness půjde hrát v dvoučlenné kooperaci. Můžete tak sice efektivněji díky součinnosti likvidovat nepřátele, ale jak tvůrci konstatují, je dvojnásobná šance, že spustíte alarm, což v některých misích znamená konec. Hra vyjde 14. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: stealth akční fantasy 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.