zavřít

GamesPlay: hrajeme PC verzi hardcore RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen

PC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před třemi lety vyšel na konzolích pokus Capcomu o akční RPG s otevřeným světem s názvem Dragon’s Dogma. Komplexní titul nabízel v prvé řadě propracované souboje s řadou monster i obřími bossáky, na které mohl hráč třeba i lézt, aby je zlikvidoval. Ruku v ruce se zábavnými souboji (na hře dělala i řada lidí z Devil May Cry týmu) pak šla možnost ovládat inteligentní NPC parťáky, potažmo využívat postav jiných živých hráčů, co zrovna v danou chvíli nehráli. O rok později vyšel datadisk, potažmo vylepšená edice s podtitulem Dark Arisen, která přidala možnost rychlého cestování po mapě, novou oblast a další spoustu vylepšení. Nedávno pak vyšla na Steamu PC verze Dark Arisen verze Dragon’s Dogma a než za ni utratíte svých 30 euro, podívejte se na náš gamesplay, abyste věděli, do čeho jdete.

PC verze obsahuje všechna doposud vydaná DLC pro konzolové verze, podporu 4K a 60fps, herně je ovšem identická. Co to znamená, jestli za těch pár let od vydání původní verze, neztratila Dragon’s Dogma něco ze své divné přitažlivosti, si ukážeme v následujících záběrech.

Tagy: akční fantasy RPG adventura

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.