zavřít

GamesPlay: Hrajeme Ghost Recon Wildlands

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Open world je magické slovíčko, které hýbe nemalou částí herního světa v těchto měsících a Ghost Recon Wildlands je asi nejjasnějším důkazem. Taktická střílečka, která se odehrává v Bolívii a stojí na principu otevřeného světa, otevřeného přístupu k řešení misí, a tedy i otevřené mysli hráčů-polních taktiků. Jak moc budou mít otevřenou mysl Adam Homola a Lukáš Grygar se dozvíte v našem GamesPlayi.

Ačkoliv je Ghost Recon Wildlands hra jako stvořená pro kooperaci čtyř hráčů, máte možnost jednotlivé mise hrát i s AI parťáky, což bude náš případ. Takže si budete moci prohlédnout, jak funguje umělá inteligence a do jaké míry zvládne spolupracovat s vaším plánem. Samozřejmě během hraní můžete kluky kibicovat, navrhovat jim ten správný postup a případně jen komentovat jejich počínání, a to v chatu u přenosu na Youtube

Tagy: akční gamesplay third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: Vlastní

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.