zavřít

GamesPlay: Cestujeme do pravěku ve Far Cry Primal

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Časy Kopčema a Veverčáka sice už dávno minuly, ale trochu brutálnější a fantasknější pojetí doby kamenné v podobě Far Cry Primal může také mít své kouzlo. Jak to vypadá s údolím Oros a válkou mezi třemi kmeny a jak moc je hra blízko svým předchůdcům vám předvedou Pavel Dobrovský a Honza Olejník, který psal i recenzi na tuto hru.

Ačkoliv se Far Cry Primal odehrává v pravěku, Honza seznal, že spousta mechanismů z minulých her této série zůstala stejná a tak budete moci na jím demonstrovaných příkladech posoudit, zda vám přesun o dvanáct tisíc let zpět vyhovuje a nebo už máte dost dobývání táborů. Na druhou stranu, s lukem, kyjem a cvičenou sovou i to dobývání může být poměrně variabilní. Každopádně se už nyní můžete sázet, kolik mamutů kluci skolí a kolik šavlozubých tygrů ochočí.

Dotazy a připomínky pište během vysílání do chatu přímo u videa na YouTube

Tagy: pravěk akční survival gamesplay Far Cry

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.