Ubisoft shání lidi na tvorbu Assassin's Creed encyklopedie

PC PlayStation 3 Xbox 360

25. 3. 2011 v 12:15 - Téma Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zajímavou nabídku práce zveřejnil Ubisoft.

Ubisoft shání lidi na tvorbu Assassin's Creed encyklopedie

Pro chystaný projekt Assassin's Creed Encyklopedie chce najmout jedince odkudkoliv, hráčskou komunitu nevyjímaje – takže šanci máte i vy. Nicméně, jelikož jde o seriozní nabídku zaměstnání, požadavky nejsou nejmenší, zvláště pro středoevropana. Jako základní požadavek je logicky vyžadována skvělá znalost anglického jazyka v psaném projevu. K tomu samozřejmě znalost universa Assassin's Creed a skvělé organizační schopnosti, protože vyvolení budou zpracovávat „enormní množství dat“. Výhodou je i bydliště v Montrealu, ale není podmínkou, Ubisoft je schopen v případě kvality přistoupit i na práci na dálku.

Co musíte udělat? Konkrétní detaily najdete zde (a pokud je nepřeložíte, nemusíte o práci vůbec uvažovat), nicméně základem bude vytvoření dvou z následujících témat - profilu jednoho z hlavních hrdinů napříč médii, jednoho sekundárního hrdiny, detailů konstrukce Animu anebo historickou událost, která se objevuje ve hře. Samozřejmě vše napříč několika médii (hra, kniha, film). Je to jistě atraktivní nabídka, tím spíše, že jde skutečně o práci a ne dočasný outsourcing. Navíc tento přímočarý přístup, který jde k těm, kteří mohou být nejvíce vzdělaní v dané problematice, je velmi sympatický.

Tagy: byznys akční historická

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.