Kouzla, krev a bojové specializace na videu ze Skyrim

PC PlayStation 3 Xbox 360

10. 11. 2011 v 03:00 - Téma Autor: Petr Poláček Komentáře: 0

„Kolik ještě proboha uvidíme těch videí ze Skyrimu,“ se možná řečnicky ptáte sami sebe, zatímco níže (po rozkliku) sjíždíte další kousek. Odpověď je snadná: hodně. Až se totiž v pátek pustíte všichni do Skyrimu, bude těch videí mnohem více. Budou na nich vidět humorné bugy, majestátní boje a časem snad i hezké mody. Tentokrát si však můžete na ploše necelých dvou minut omrknout fragmenty z řady různých soubojů s použitým různých skillů, specializací a kouzel. Není to špatná podívaná. I když občas poněkud krvavá. Ale takový je sever - drsný.

Kouzla, krev a bojové specializace na videu ze Skyrim

Krom aktuálního videa stojí za zmínku ještě balení PC verze TES V: Skyrim, které se bude v ČR a SR prodávat za stadardní cenu. Velká krabička krom hry v češtině (s volitelnou angličtinou!) obsahuje mapu tištěnou na papíře, která připomíná mapu látkovou a celé to je zabaleno do kartonového návleku s vystupujícím logem hry. Je to možný tip, co po dobu hraní Skyrimu vyvěsit na zeď, aby to bylo všem jasné hned na první pohled. Ale teď už tedy po rozkliku to video.

Tagy: akční fantasy RPG sandbox

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.