Kdo vyhrál v soutěži o Might and Magic: Heroes VI hry

PC

13. 11. 2011 v 12:30 - Téma Autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Soutěž s Playmanem o Might and Magic: Heroes VI hry a „drobné“ doplňky je u konce. Přestože byla drtivá většina odpovědí správná (důkaz oblíbenosti série u nás), všechny je přečíst a vylosovat z nich 4 šťastlivce, chvilku trvalo.  Nakonec se to ale podařilo a čtveřici výherců naleznete po rozkliku. Ceny budeme odesílat v úterý, v závislosti na vzdálenosti a lenosti vašich pošťáků a pošťaček je budete mít doma v bezpečí do konce týdne. Všem gratulujeme.

Kdo vyhrál v soutěži o Might and Magic: Heroes VI hry

Pro plnou verzi fotky na ni klikněte

Výherci:

Sběratelskou edici ve velké krabici vyhrál: Hynek Ošťádal, Chodov

Originálku s mikinou vyhrál: Marek Lachman, Sokolov

Originálku s tričkem vyhrál: Václav Melda, Znojmo

Originálku s žebradlem vyhrála: Petra Knechtová, České Budějovice

Otázky a odpovědi:

A) Které z pěti frakcí v Heroes VI jsou pokládány za ty hodné, dobré...no zkrátka ne ty špatné nebo neutrální? - Haven, Sanctuary (a české jejich překlady)

B) Jak se jmenuje člověk, který de facto sérii Heroes of Might and Magic stvořil? - Jon Van Caneghem

C) Napište názvy (alespoň) tří kontinentů, na kterých se odehrávaly Heroes of Might and Magic tituly. - Enroth, Antagarich, Axeoth, Ashan...

 

Tagy: soutěž strategie fantasy RPG

Zdroj: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.