zavřít

Best of 2016: Hlasujte a vyberte nejlepší hry roku 2016

iPad iPhone Android PlayStation 4 PC 3DS MAC VITA Wii U Linux

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stejně jako každý rok vychází i letos na Games.cz tradiční série Best of článků, ve kterých vám nabízíme tipy na nejlepší hry loňského roku z pohledu redakce. Nedílnou součástí každoročního vyhlašování je však i čtenářská volba hry roku, kterou právě spouštíme. Ať už se vám tedy redakční volby trefily do noty, či nikoliv, máte nyní možnost vyjádřit svůj vlastní názor, a třeba i přidat nějaký zajímavý tip navrch.

Hlasovat můžete v libovolné kategorii, přičemž jedinou "povinnou" položkou je hlasování o hru roku. V jednotlivých kategoriích jsou předvyplněné hry, které nominovala redakce, ale samozřejmě se jich nemusíte držet. Stačí do políčka "jiná volba" vepsat název vaší oblíbené hry z roku 2016 - pokud možno ve správném/oficiálním formátu pro snazší zpracování výsledků.

Čtenářské hlasování o hru roku poběží až do konce února. Času máte tedy dost a můžete si všechno dobře rozmyslet. Pokud ale máte ve všem jasno, můžete se do hlasování pustit rovnou.

Best of 2016 - čtenářské hlasování

 1. Celkově nejlepší hra roku 2016
 2. Překvapení roku
 3. Zklamání roku
 4. Nejlepší akční hra
 5. Nejlepší střílečka
 6. Nejlepší RPG
 7. Nejlepší adventura / logická hra
 8. Nejlepší strategie
 9. Nejlepší sportovní hra
 10. Nejlepší závodní hra
 11. Nejlepší DLC / datadisk
 12. Nejlepší modifikace
 13. Nejlepší mobilní hra
 14. Nejlepší remaster / HD verze / remake
 15. Nejlepší early access
 16. Nejlepší soundtrack

Povinné údaje:

Jméno a přijmení:

E-mail:

Prohlášení: Společnost Tiscali Media, a.s. vydavatel serveru Games.cz prohlašuje, že e-mailové adresy soutěžících neposkytne žádným třetím osobám a ani je nevyužije pro své marketingové aktivity.

Tagy: bestof2016

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.