Top články

 • pcg250-pre octodad-5

  Svět okolo se vám zdá nudný a každodenní činnosti příliš snadné a monotónní? Co takhle se zbavit páteře, ono se ostatně neříká „Žádná páteř, žádný problém“ pro nic za nic. A když už budete u toho zbavování se obratlů, co si rovnou pořídit pár chapadel a zkusit se na svět okolo podívat očima chobotnice. Že se vám to zdá už trochu moc? Povězte to vývojářům Octodad a hlavně pokračování s podtitulem Dadliest Catch. Fakt, že v jejich hrách hrajete za chobotnici, je totiž ten zdaleka nejméně zarážející.

  celý článek

  avatar 1.1 25. 2. 2014 v 09:36

  Takhle nějak si představuju, že to probíhá u Jacka1947 v hlavě. *5* celý komentář

 • tlou

  Na některá DLC se člověk těší, některá jsou mu ukradená a některá mu naženou větší strach než když na něj vyskočí vetřelec, co má nasazenou masku Jasona Vorheese a v ruce drží DVD s kompletní filmografií Zdeňka Trošky. The Last of Us a rozšiřující příběh DLC Left Behind patří zrovna do té poslední kategorie a asi všichni tušíme proč.

  celý článek

  avatar Keyz 23. 2. 2014 v 21:58

  405 Kč za 2 hodiny. To je dobrý... celý komentář

 • Rambo: The Video Game - recenze

  21. 2. 2014 v 20:59 - Recenze Autor: Martin Bach 0

  Rambo: The Video Game

  Člověk toužící po bezvýchodné depresi, nefalšovaném utrpení a neodvratném pádu do propasti beznaděje, má aktuálně hned dvě možnosti, jak dosáhnout svého cíle. Za prvé, může vyrazit do kina na Babovřesky 2. Ty jsou sice bohužel o dvacet minut kratší než první díl, ale i tak by podle prvních ohlasů měly bez problémů splnit svůj účel a zprostředkovat peklo na zemi všem divákům. Druhou možností je koupit si právě vycházející Rambo: The Video Game. V tom, že tyto dva počiny přicházejí na trh prakticky ve stejný den, spatřuji jistou symboliku, vřele ale doporučuji jejich účinky nekombinovat. Rambo bude totiž bohatě stačit.

  celý článek

  avatar Mortuus 21. 2. 2014 v 23:11

  Tohle si přímo říká o videorecenzi. Výzývám tímto Lukáše. Tohle je poslední šance, jak čtenářům dokázat, že máš koule pořád na svém místě. Jdi do toho ze všech sil, my ti... celý komentář

 • Insurgency - recenze

  20. 2. 2014 v 20:00 - Recenze Autor: Daniel Kremser 0

  insurgency

  Naposledy jsem si vojenskou střílečku užil… Vždyť já už si to vlastně ani nepamatuji! Nejspíše šlo o nějaké starší Call of Duty, ale muselo to být pěkně dávno. Nevím jak vám, ale mně už „standardní“ akce se vší tou velkolepostí a každoroční snahou zase o něco hloupěji inovovat bezvadně fungující koncept lezou krkem.

  celý článek

  avatar Pete.palis 20. 2. 2014 v 21:40

  Nejlepší bojová atmosfera, kterou jsem kdy zažil...každá ulička, každá vystřelená kulka nahání do mě adrenalin jako nikdy jindy (i víc než v RO)...zbraně kopou jak mají, takže tady... celý komentář

 • Fable Anniversary - recenze

  19. 2. 2014 v 21:00 - Recenze Autor: Jan Olejník 0

  Fable Anniversary

  Pokud ve videoherním průmyslu existuje synonymum pro enormní hype následovaný skromným uznáním minutého cíle, pak je tím synonymem jméno Peter Molyneux. Chlapík, který si svým snílkovstvím a bezuzdným vizionářstvím vysloužil nejen řadu uznání, ale minimálně stejnou řádku ústrků, posměšků a kritiky z řad herního publika. Přitom v roce 2004, kdy původní verze Fable (PC verze s přídomkem Lost Chapters se objevila o rok později) vyšla na Xbox (nutno dodat, že šlo do stejné míry o dílo Molyneuxe i lidí ze studia Blue Box), měl za sebou zářezy jako Populous, Magic Carpet či Dungeon Keeper, tedy významné milníky herních dějin.

  celý článek

  avatar keyser.sozey 22. 2. 2014 v 16:54

  Fable má grafický styl díky kterému vypadá i dnes celkem dobře, takže tohle mi přijde zbytečné. Lionhead nejspíš vaří z vody když jim taťka Molyneux odešel, na druhou stranu pod... celý komentář

 • donkey kong country tropical freeze characters swinging

  Nintendo je jako ta pověstná hydra. Když jí useknete jednu hlavu, narostou dvě nové. Všichni můžeme tvrdit, jaký že není Wii U propadák, o který někdo stěží zavadí prachovkou. Japonským mágům je to však jedno a navzdory nepřízni osudu jsou pořád schopni kralovat herním světům s neuvěřitelnou dávkou kreativity, nadšení a zcela zarážejícího zapálení, které by jim mohli závidět Sony i Microsoft dohromady. Důkaz? Zapomeňte na Maria, naprosto fenomenální návrat Donkey Konga tentokráte nechává oblíbeného instalatéra prodlévat ve stínu banánů.

  celý článek

  avatar zdeeneek 19. 2. 2014 v 10:20

  " naprosto fenomenální návrat Donkey Konga tentokráte nechává oblíbeného instalátora prodlévat ve stínu banánů" ... neni Mario nahodou instalater? celý komentář

 • Fist Puncher - recenze

  17. 2. 2014 v 20:45 - Recenze Autor: Karel Drda 0

  fp2

  Pixelově obstarožní grafika, laciné situační vtípky a hrdina, který zápletku řeší raději dobře mířenou ranou, to jsou hlavní klady hry Fist Puncher. Stylovost a jednoduchost by šla s nadhledem označit za jakéhosi žánrového předchůdce Saints Row, kdyby ovšem v časové ose nešlo o novější titul.

  celý článek

  avatar firebug 18. 2. 2014 v 00:49

  Sakra, v diskuzi se zase sešla partička, co má o hře jasno z pár screenshotů! Před tím, než se mi do rukou dostalo Hotline Miami (kterému jsem naprosto propadl), jsem se na podobné hry... celý komentář

 • The Wolf Among Us: Episode 2 - Smoke and Mirrors

  Sebelepší kšandy našponované ze sebelepšího cliffhangeru jednou povolí. Premiérová epizoda The Wolf Among Us skončila napínavou scénou, kde jste rozhodovali o osudech dvou podezřelých, ale od té doby uplynuly už bezmála čtyři měsíce. Telltale, zřejmě kvůli simultánním pracím na třech dalších hrách (The Walking Dead, Tales from the Borderlands a Game of Thrones), vydání druhé epizody posunuli až na začátek února. Více než kdy dříve jsem tak ocenil kusé shrnutí předchozích událostí hned v úvodu, přesto mi nějakou dobu trvalo, než jsem se zorientoval a připomněl si, kdo je kdo, kdo co chce a proč někdo pohádkovým bytostem krade hlavy.

  celý článek

  avatar Cosi 11. 2. 2014 v 20:53

  Nerad bych chválil dne před večerem, jako autor recenze v závěru recenze. Přeci jen jsme možnost "voleb" v prvním Walking Dead prohlédli a nenaletíme na myšlenku, že naše rozhodnutí... celý komentář

 • Consortium - recenze

  10. 2. 2014 v 20:00 - Recenze Autor: Ondřej Švára 0

  cons 3-copy

  Je to Mass Effect, ale bez velkoleposti. Je to System Shock, ale bez panické hrůzy ze Shodan. Je to Deus Ex s chybějící apokalyptikou. Consortium, jinak také vesmírná odysea vojína Bishopa, vypadá na vskutku netradiční mix tradičních ingrediencí. Z ničeho neopisuje tak okatě, aby dostala nálepku plagiátu, ale zároveň se kvůli tomu těžko identifikuje. Pro marketing existuje snad už jen jeden katastrofičtější scénář. Co může být horší, než že si lidé hru zapamatují jako kopii veledíla? Snad jen to, že si ji nezapamatují vůbec.

  celý článek

  avatar KronosDeret 10. 2. 2014 v 20:52

  Tahle hra by si zaslouzila lepsi zpracovani. Musim rict, ze me pres vsechny chyby bavila. Tvurci si dali hodne prace s dialogovym vetvenim a resenim vsech moznych voleb hrace. Nejvic mi hra... celý komentář

 • dungeon-keeper-disponibile-per-android-ilarit-l-r67krx

  Mohla to být nezapomenutelná předělávka legendární hry na mobilní platformy. Mohl to být hit, u něhož by nezůstalo jediné oko suché a slovo nostalgie by získalo zcela nový a netušený rozměr. Bavíme se Dungeon Keeperovi, na jehož vydání pro mobily a tablety čekala celá řada fanoušků s dychtivým očekáváním. V roce 1997 šlo o jedinečné zjevení z dílny Petera Molyneuxe a studia Bullfrog. A dnes?

  celý článek

  avatar Odulin 9. 2. 2014 v 19:13

  Smutné vidět skvělou starou značku znásilněnou takovým způsobem... celý komentář

Novější 1 9 10 11 12 13 14 275 Starší

Bleskovky

RSS

Novinka v prodeji

Záznamy z klubovny

RSS Podcast

Tea Club #7: Matouš Ježek

Přehrát
video ▶

Přehrát
audio ▶

Předplaťte si Games.cz bez reklam

Váš účet u Games.cz:

cards

Vychází v červenci

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.