Top články

 • Yoshi's New Island - recenze

  13. 3. 2014 v 20:15 - Recenze Autor: Miloš Bohoněk 0

  poutakyoshi

  „Plošinovka od Nintenda“ představuje stejný punc kvality, jako „hodinky od Švýcarů“ nebo „buchta od babičky“. Řemeslu skákání a hopsání ve hrách asi nikdo nerozumí lépe, ale i mistr tesař se někdy utne. Nebo jinak: mistr tesař občas ani netne a nechá za sebe tnout někoho jiného. Yoshi's New Island má na svědomí studio Arzest, které sice dlouhodobě spolupracuje s Nintendem, jenže výsledek značí, že roztomilého dinosaura vedení kolem Satoru Iwaty odsunulo na vedlejší kolej.

  celý článek

  avatar maros.goc 13. 3. 2014 v 20:36

  "I přes nízkou obtížnost a bleskové průlety úrovněmi jsem handheld každou chvíli zavíral, jen abych mohl dělat něco zábavnějšího. Třeba koukat z okna." *15* celý komentář

 • bmuploads 2013-06-20 3460 pr image01 final 1

  Dragon Ball je prastará, ale pořád zábavná manga i anime. Jde o jednu z prvních velkých mang, která se nebála roztáhnout jednu bitku přes několik knih. Navíc Dragon Ball pro spoustu lidí představuje první kontakt s podivnou japonskou mentalitou.

  celý článek

  avatar vojtaruzek 11. 3. 2014 v 23:29

  Vysvětlil by mi někdo, o co v celém DB univerzu jde? celý komentář

 • valdis story abyssal city artwork 6

  Je už taková doba, že se roztrhnl pytel s 2D plošinovkami a hopsacími hrami, za kterými už dávno nestojí velká studia, ale nezávislí vývojáři. A je vtipné sledovat, jak mnoho podobných titulů strčí velké hry s převahou do kapsy, pokud jde o zábavnost a šarm. Valdis Story: Abyssal City je jedním z nich.

  celý článek

  avatar vonTossis 11. 3. 2014 v 09:45

  Tak teď nezbývá než čekat, až někdo přiběhne s tím názorem, proč se tady recenzují indie sra.ky ... celý komentář

 • Jazzpunk – recenze

  9. 3. 2014 v 17:30 - Recenze Autor: Ladislav Loukota 0

  jazzpunk 07

  Šedesátá léta byla a jsou vděčným obdobím pro rozličné segmenty populární kultury. Všechny ty bondovky, Karibské krize, sexuální revoluce i první krůčky po Měsíci inspirovaly vývojáře z Necrophone Games k produkci ujetě působící first-person adventury Jazzpunk. Po dech beroucích trailerech byla očekávání vysoká – dostali jsme po dlouhé době do pracek svěží herní parodii? Svým způsobem ano, celkový výsledek však jenom ilustruje dlouhodobé problémy s humorem ve hrách.

  celý článek

  avatar MikeiXX 9. 3. 2014 v 20:02

  100 lidí, 100 chutí. Humor v této hře je správně ujetej a dech neztrácí ani náhodou. A to právě díky krátké hrací době. Srovnání s hrou/nehrou Gone Home není úplně na místě, ale... celý komentář

 • lightningreturnsheader

  Miluji japonská RPG a všechno, co se skrývá za žánrovou zkratkou JRPG. Trhá mi proto srdce, když musím přihlížet sestupu celého žánru do podsvětí - alespoň na západě. Do Červené knihy ohrožených druhů se japonská RPG zapsala už na odcházející generaci a nic na tom nezmění několik dobrých nebo dokonce brilantních titulů.

  celý článek

  avatar Cotillion 8. 3. 2014 v 11:39

  S recenziou by sa dalo suhlasit. Pribeh je komplikovany, ale ked si clovek da tu namahu a bere to vazne, tak to celkom slusne odpoveda na vacsinu otazok, ktore clovek mal v priebehu predchadzajucich... celý komentář

 • walkingdead2

  „Ještě. Mě. Nekousli.“ Z Clementine už je velká holka a v druhé epizodě druhé sezóny The Walking Dead je to patrnější než kdy dřív. Už minule jsme viděli, že z vyjukaného děvčátka s plyšákem v ruce se stala mladá žena s nezkrotným odhodláním přežít. Zašila si otevřené předloktí, zpacifikovala několikanásobně těžšího zombíka a v pouhých jedenácti letech přeskočila pubertu. Život v průběhu nemrtvé apokalypsy holt člověka ovlivní a jeho dospívání značně urychlí.

  celý článek

  avatar SkillJam 6. 3. 2014 v 20:31

  Právě jsem dohrál a plně souhlasím s recenzí. Příběh se slušně rozjel a setkání s blízkou postavou z první sezony mě opravdu potěšilo :) Jen mi přišlo, že té herní části, kdy... celý komentář

 • shadowrun dragonfall debut

  Bez kontaktů jsi mrtvý, ale s nimi vlastně taky. Krutá rovnice bezpochyby nejlépe vystihuje charakter nového dodatku k loňskému Shadowrun Returns. Návrat do izometrického herního světa, který nebýt Kickstarteru, zůstal by už jen knihám a hrstce zaprášených stolních her, se jmenuje Dragonfall a zhostil se přetěžkého úkolu bravurně.

  celý článek

  avatar celoush 7. 3. 2014 v 11:13

  Mě jako "bakera" hlavně potěšilo, že jsem DLC dostal zdarma... a za to fakt děkuji. celý komentář

 • south park the stick of truth wallpaper 1

  Městečko South Park už sedmnáct let baví a znechucuje své diváky a za tu dobu se objevilo i několik herních zpracování. Nejznámější z nich je asi Chef's Luv Shack, soubor miniher proložený vědomostním kvízem, který ale vyšel ještě v době, kdy byl vrcholem techniky Dreamcast od Segy.

  celý článek

  avatar Drasťa 6. 3. 2014 v 21:20

  Je to fakt bozi! Nechapu jak to udelali ale funguje to! celý komentář

 • Strider - recenze

  3. 3. 2014 v 19:45 - Recenze Autor: Lucie Jiříková 0

  striderfront

  Možná jste si toho nevšimli, ale nacházíme se v době, kdy se z recyklace stala každodenní realita. Velké vydavatelské domy namísto vývoje nových značek opakovaně sahají do rukávu a vynášejí trumfy, kterými nás bavily v devadesátých letech na arkádových automatech nebo starých konzolích. Vyjde to levněji a navíc ke hře přitáhnou pozornost pamětníků.

  celý článek

  avatar MickeyMutant 4. 3. 2014 v 15:22

  V ceně za jedno slovo musela paní Lucie určitě vytvořit nový rekord zdejších recenzí. Gratuluju! celý komentář

 • SteamWorld Dig - recenze

  1. 3. 2014 v 17:00 - Recenze Autor: Ondřej Švára 0

  steamworld-box

  Nechybělo mnoho a SteamWorld Dig by vypadala jako Tenkrát na západě. Vžijte se do toho - ostré prérijní slunce se opírá do zpocených čel desperátů, Lola cmrndá jednu kořaličku za druhou a starý koloniálník vrací nazpátek vždycky jenom knoflíky. V zapadlém koutě vyprahlého světa jde prostě všechno trochu pomalu a jinak. Nebetyčná nuda, řekl by nezúčastněný pozorovatel. Ale on je to vždycky spíš jen klid před bouří.

  celý článek

  avatar BoB.2 1. 3. 2014 v 18:35

  Sakra vy jste nějak přísný Thief 7 tet tohle 6 za mě teda 8 já se hodně bavil , ještě nahodím tenhle vtipnej obrázek ze hry. http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2013/12/Half-Life-3... celý komentář

Novější 1 9 10 11 12 13 14 276 Starší

Bleskovky

RSS

Novinka v prodeji

Záznamy z klubovny

RSS Podcast

Příští živé vysílání

27. 8. od 16.00 | Fight Club #193

Kompletní program na GamesczTV @ Youtube.

Předplaťte si Games.cz bez reklam

Váš účet u Games.cz:

cards

Vychází v srpen

Games.cz na Facebooku

Games.cz na Twitteru

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.