V Elder Scrolls V: Skyrim na vás čekají upíři

PC PlayStation 3 Xbox 360

26. 8. 2011 v 15:15 - Preview Autor: levis Komentáře: 0

Z nedávného představení různých typů ras, které budou figurovat ve světě Elder Scrolls V:...

V Elder Scrolls V: Skyrim na vás čekají upíři

Z nedávného představení různých typů ras, které budou figurovat ve světě Elder Scrolls V: Skyrim, vyplynulo, že ve hře se objeví i oblíbený druh nepřátel - upíři. V posledním buildu hry se skrývali v jeskyni, kterou měli jinak obývat nemrtví kostlivci. Nikde naopak není vidu ani slechu po vlkodlacích, stejně jako Bethesda nechce říct, zda si za upíry budete moci zahrát.

Redaktor serveru Ripten si během hraní chválil třeba způsob, kterým kamera drasticky odzoomuje z herního světa při aktivaci mapky, a moc se mu líbilo, jak lze protivníka shodit z útesu, když se pořádně oženete štítem. Novinkou je také fakt, že některé z hlasů do hry namluví dabingový veterán Jim Cummings, který má na svém kontě vše od Falloutu až třeba po Mass Effect 2. Konečně účinný je prý i systém, kdy vám hra při posbírání lootu automaticky oznámí, které nalezené předměty jsou lepší než ty, jež máte právě u sebe.

Tagy: akční fantasy RPG

Zdroj: VG247, Ripten

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.