zavřít

Ukázka soundtracku z pravěké akce Far Cry Primal

PlayStation 4 PC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Ubisoft vydal krátkou ukázku ze soundtracku k Far Cry Primal a zároveň oznámil jejího skladatele. Je jím Jason Graves, hudebník a skladatel, který má na svědomí soundtracky například pro Until Dawn, The Order: 1886, Evolve, Tomb Raider, nebo Dead Space 3. Graves chce ve svém novém díle spojit klasickou soundtrackovou hudbu s přirozenými zvuky zvířat a přírody a vy můžete jeho snahu posoudit v první vydané skladbě The Heart of Oros.

V soundtracku má být věrně reprezentován každý kmen, na který narazíte v samotné hře a už během hraní bychom měli umět kmeny rozlišovat i podle hudby. Jeden je reprezentován rohem, druhý zase flétnou, nebo hvízdáním, ženskými vokály či rituálním bubnováním.

Do toho všeho pak Graves zakomponoval ještě surové zvuky tamní doby: křoví, kostí, rohů, drápů, dřevěných nástrojů a podbarvil to všechno také hlubokými mužskými vokály. Podle Ubisoftu by to mělo hře dodávat mnohem hlubší atmosféru a hlavně by měl soundtrack ještě zvýrazňovat souboj o přežití v drsném a nekompromisním světě.

Zájemci si mohou soundtrack předobjednat už teď na iTunes a jakkoliv zní předobjednání soundtracku divně, tady by to mohlo mít pro hudební nadšence a fanoušky Far Cry alespoň nějaký smysl. Ubisoft totiž každý pátek až do vydání hry zveřejní jednu skladbu z alba právě všem, kteří si soundtrack předobjednali. A abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete si poslouchat The Heart of Oros.

Vedle výše zmíněného má Jason Graves na svědomí ještě například hudbu k Murdered: Soul Suspect, F.E.A.R. 3, Dungeon Siege III, Alpha Protocol, Rayman Raving Rabbids, Prince of Persia: The Two Thrones, nebo třeba The Sims Bustin' Out. Far Cry Primal (společně se soundtrackem) vyjde 23. února na PlayStationu 4 a Xboxu One, na PC se hra objeví 1. března.

Tagy: pravěk akční survival Far Cry

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.