Mario Tennis Open slibuje příjemný sportovní relax

3DS

9. 4. 2012 v 12:31 - Preview Autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Je velká pravděpodobnost, že jako majitelé 3DS se právě teď potýkáte s kvalitami Kid Icarus: Uprising (naše recenze vyjde tento týden), a protože tahle hra umí být v některých pasážích pořádně hektická, vyhlížíte už nedočkavě nějaký odpočinkový titul. Mario Tennis Open by tuhle roli mohl splnit docela dobře – alespoň u mě to tak v případě předchozích dílů vždycky fungovalo. Měl jsem je vždycky po ruce k odreagování při hraní něčeho delšího, většího, příběhového, rozmáchlého atd. U nás hra vyjde 25. května, ovládat se bude klasicky tlačítky nebo přes dotykáč a již tradiční sestavu vykutálených falší, mocně zakroucených bekhendů i forhendů, raketových volejů a neodvratitelných superúderů vás nechá provozovat v singlu i v lokálním a online multiplayeru.

Mario Tennis Open slibuje příjemný sportovní relax

Na výběr budou obvyklí podezřelí z Houbičkového království, každý s jiným stylem hry, který podle všeho půjde upravovat s dalším vylepšováním schopností ve speciálních minihrách a multiplayeru - v jeho online variantě jménem Open Match vás ostatně hra bude právě dle schopností párovat s dalšími hráči/soupeři. Trošku mi tedy ve výčtu herních prvků chybí příběhový mód, který jsem na tenisových a golfových hrách s Mario nálepkou měl vždycky nejraději. Uvidí se, až hra vyjde, jak moc mi bude chybět, potažmo jestli je ve hře jeho ekvivalent. Mrkněte po rozkliku na dvojici videí, já zatím vytahuju Mario Tennis GBC a rozjíždím kariéru.


Ukázky ze hry včetně prezentace dotykového ovládání a multiplayeru


A takhle nějak budou vypadat minihry

Tagy: sportovní handheld

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.