zavřít

Cold War: Behind the Iron Curtain

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Third-person stealth akce Cold War českého vývojářského týmu Mindware Studios vyjde podle včerejší oficiální tiskové zprávy společnosti DreamCatcher v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Kromě toho však zpráva odhalila ještě jednu skutečnost, a to, že tento titul zasazený Sovětského svazu 80.let minulého století bude mít i podtitul - Behind the Iron Curtain (neboli Za železnou oponou).

Jak víte z řady našich předchozích zpráv (jakožto i z tohoto dubnového obsáhlého článku), hráči se v této hře ujmou role novináře na volné noze. Zajímavé je, že v již zmíněné tiskovce se uvádí poněkud jiné jméno tohoto hrdiny, než doposud. Takže místo Johna Rowlinse budete mít tu čest stát se Mattem Carterem a pokusit se zabránit svržení vlády, která se konečně začala otevírat západu. Hra má být složena z 23 nelineárních misí, v jejichž rámci navštívíte mj. Leninovo mausoleum, Černobyl, ale také Ljubljanku (notoricky známé vězení KGB). Do cesty se vám postaví řada nepřátel s velmi silnou, realistickou umělou inteligencí. Budou to například příslušníci jednotek Specnaz, ruských speciálních sil, ad.

zdroj: PR

korgull

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.