zavřít

Fight Club #264 HD: Červí díra

iPad iPhone Android PlayStation 4 PC 3DS MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hostující účinkující v podcastu Fight Club bychom chtěli mít častěji, ne vždy se to ale daří. Po Baty a Fiolovi minule kývl na účast ve 264. podcastu veterán české herní scény Jakub Červinka, vedle kterého u našeho debatního stolu zasednou Aleš Smutný, Pavel Dobrovský a Martin Bach. Bavit se budou o následujících tématech.

Aleš se pozastaví nad potvrzenou letošní absencí Assassin’s Creed hry, Martin by rád probral důvody vydání Quantum Break i pro PC (Windows 10), Pavel chce zmínit kickstarterový projekt Overload, což má být novodobý Descent, a konečně Jakub přijde představit Sanctuary RPG: Black Edition – parádní RPG v ASCII grafice.

Audio verzi Fight Clubu #264 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Assassin's Creed (série) akční sci-fi adventura historická parkour 3rd person křižácké výpravy Fight Club vesmírný simulátor

Zdroje: Vlastní

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.