zavřít

Střílečka Beyond Enemy Lines dostala zdarma misi na letišti

PC

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Jak vás už v prosinci informoval Aleš, stealth střílečka Beyond Enemy Lines se svou kampaní na Kickstarteru sice neuspěla, ale vývojář Daniel Wengenroth zatnul zuby a hru přesto dokončil. Odhodlání mu zjevně zůstává i nadále. Všichni majitelé hry totiž dnes zdarma obdrží nový update opravující chyby, přidávající titulky i možnosti, a dokonce přinášející celou misi s názvem Vojenské letiště.

Kdybyste si náhodou nevzpomínali, v Beyond Enemy Lines máte za úkol infiltrovat nepřátelské pozice, nevzbudit poplach a jako nikým neviděný stín splnit svůj úkol. To samé platí i v nové, prý přibližně hodinu dlouhé misi. Váš cíl je držený v zajetí na titulním přísně střeženém letišti, kam musíte vniknout, svůj kontakt osvobodit a následně hodně rychle vypadnout, než si toho někdo všimne.

Nová mise vypadá podle traileru dobře, a to, že Daniel za svou tvrdou práci nechce zaplatit, působí trochu nespravedlivě. Kdybyste mu přece jen chtěli pomoci s dalším vývojem, na Steamu si za necelá 2 eura (teď z nějakého nepochopitelného důvodu se slevou 25 %) můžete zakoupit tzv. „Donation DLC“. Sice za něj nedostanete vůbec nic krom dobrého pocitu, ale krom něj vás může hřát i fakt, že další update s novou misí je naplánován na konec března. Beyond Enemy Lines u Valve v krámě pořídíte za 19 euro.

Tagy: stealth střílečka válečná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.