zavřít

Odhalení Might & Magic Heroes VI

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální oznámení přestihl první artwork, screenshot a video. Co z nich lze vyčíst?

Tak přece je to pravda! Nejprve tu byly měsíce trvající spekulace o tom, že UbiSoft se brzy chystá oživit svoji sérii tahových strategií Heroes of Might and Magic, pak přišel server GiantBomb s exkluzivním 22vteřinovým teaser trailerem lákajícím na cosi s kódovým označením "Might and Magic 2011" a nyní už je jasno. Jeden z členů komunitního serveru HeroesCommunity do světa předčasně pustil první in-game screenshot plus artwork z Heroes of Might and Magic VI, které prý bude oficiálně odhaleno ve středu na Gamescomu 2010. Navzdory tomu oficiální URL s velmi nápadným názvem "M&M H6" ještě dnes udává počet dnů zbývajících do odhalení hry na sedm.


A co lze z obrázku vyčíst? Snad že vzhled městečka frakce Haven jako by z oka vypadl pátému dílu - a podobně se v traileru jeví i postava Angela. Vyjma zlata budete muset těžit tři suroviny, obrázek také vyjma Havenů potvrzuje přítomnost frakce Necropolis, jak snad potvrzuje ikonka v levé straně obrázku. Někteří screenshot srovnávají s obrázky z pátého dílu a usuzují tak, že Heroes VI poběží jen na upraveném enginu z pětky. Nová verze se ale zdá ostřejší, u palem vykazuje propracovanější stíny a obecně i lepší nasvícení. Všimnete si na obrázku něčeho nového i vy?


Heroes of Might & Magic VI - teaser trailer

Heroes of Might and Magic VI už jsou prý ve fázi, kdy se dají hrát, odhaleni budou 18. srpna na Gamescomu '10 a vyjdou pro PC někdy v roce 2011 - více o sérii v archivním zpravodajství.

zdroj: Giant Bomb, Heroes Community & diskusní fóra

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.