Nový patch pro Skyrim konečně přináší podporu 4GB RAM

PC PlayStation 3 Xbox 360

21. 12. 2011 v 13:20 - Oznámení Autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čekali jsme na to poměrně dlouho, ačkoliv jeden z nejvyužívanějších modů pro Skyrim tuto možnost již dířve zpřístupnil – podporu více jak 2GB RAM.

Nový patch pro Skyrim konečně přináší podporu 4GB RAM

Možná to někomu přijde zbytečné, ale každý výkon navíc se počítá - zvlášť, když je k dispozici (a 4 a více GB RAM je dneska běžná věc) nebo se blíží spousta zajímavých modů, které se nebudou žinýrovat a ukousnou si, co nejvíce budou moci. Patch, který je multiplatformní, vyšel v noci a nese označení 1.31, umožní nejenom využítí 4GB RAM, ale též upraví problémy se zobrazením některých písmen na konci vět a texty, které získáte z mrtvol, by se již neměly hned otevírat.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.