zavřít

Mod Mega City One přináší do Half-Life 2 novou kampaň a zvýšenou obtížnost

PC

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Zkombinovat Half-Life 2, soudce Dredda, Tomb Raider a Resident Evil tak, aby z toho nevznikl nehratelný nesmysl, to chce kumšt. Přitom všechny zmíněné kousky posloužily jako inspirace modderovi, jehož přezdívka zní příznačně Crowbar neboli Páčidlo. Výsledkem je modifikace pro Half-Life 2: Episode Two jménem Mega City One, v níž se na scénu znovu vrací legendární Gordon Freeman.

Příběh se odehrává v alternativní realitě, v níž všemi oblíbený obrýlený doktor hledá mimozemský krystal, aby zabránil nepřátelské invazi na planetu Zemi. Budete se muset prodírat ruinami, chrámy a dalšími nepříjemnými místy plnými ještě nepříjemnějších oponentů, jen abyste se octli v titulní megapoli, kde teprve začne jít do tuhého.

„Na nejtěžší obtížnost je klíčové prozkoumávat okolí a šetřit náboji,“ varuje pan Páčidlo s tím, že mod je kompletně rebalancovaný tak, aby byl těžší a zábavnější. A má na to svědky. Původní verze projektu vznikla jako součást soutěže Hammer Cup 2016, v jejímž rámci byly mapy důkladně otestované. Celé přibližně tříhodinové dobrodružství je už teď volně dostupné ke stažení na ModDB.

Tagy: FPS modifikace Half-Life

Zdroje: PC Gamer,ModDb

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.