zavřít

Mobilní akce Slashy Souls má fanouškům zkrátit čekání na Dark Souls III

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Namco Bandai překvapivě vydávají mobilní odbočku ke své Dark Souls sérii jménem Slashy Souls. Hra vyšla na iOS a Android v severoamerickém regionu a v Evropě by měla vyjít tento týden. Rozhodně ovšem nečekejte mobilní pojetí původní série, v jádru jde o žánr endless runner, v němž běžíte ve 2D pohledu, rubete co vám přijde pod meč a snažíte se přežít co nejdéle.

Hra se u své starší sestřičky inspiruje vizuální stylizací, náročností a minimem nápověd a pomocných prvků. Cílem je prostě uvidět nápad YOU DIED co nejpozději a získat tak co největší skóre do žebříčku, ať už svého osobního a nebo globálního. 

Ovládání je přizpůsobené dotykovým displejům, takže ťuknutím na displej zaútočíte, přejetím prstů v určitém směru skočíte a nebo provedete kotoul a stejně jako ve velké verzi se díky kotoulu můžete vyhnout nepřátelskému útoku. Slashy Souls asi díru do světa neudělá, ale vzhledem k tomu, že je hra zdarma, fanoušky série by mohla potěšit.

Tagy: akční plošinovka dark souls

Zdroje: All Games Beta,Polygon

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.