zavřít

Crusader Kings II slaví pět let života a zabíjení s pořádnými slevami

PC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kdo by čekal, že se historická strategie Crusader Kings II ukáže být takovým držákem? Od vydání základní hry uplynulo pět let, které nejprve vyděsí tím, jak rychle ten čas letí a následně překvapí, když si uvědomíte, že Paradox stále vydává nový a nový obsah do hry. To se samozřejmě vyplácí jak hráčům, tak i tvůrcům, protože ti první mají možnost příběhy svých nových a nových vládců oživit a ti druzí našli způsob, jak zajistit, že hra vydělává i pět let po svém vydání.

Paradox uvádí, že za oněch pět let se prodalo přes milion kopií základní hry, což prý nezahrnuje statisíce kopií různých datadisků i kosmetických DLC. Jelikož autoři ví, že bez opravdu oddané komunity by nebyla jízda Crusader Kings II tak spanilá, chtějí v následujících několika dnech trochu slavit. Samozřejmě v rámci mezí.

Dnes tedy všichni majitelé hry dostanou zdarma jihoindický face pack, který si mohou stáhnout zde. Zítra naváže speciální video z kanálu Long Game Short, který se pravidelně Crusader Kings II věnuje a najdete zde opravdu vtipná videa. A asi největší odměna jsou aktuální slevy na hlavní hru i DLC na Paradox Store. Ty někdy sahají až k 75 procentům a především, pokud vám nějaký datadisk chyběl a nechtěli jste si jej kupovat za plnou cenu, máte velkou šanci, že teď jej pořídíte s výraznou slevou.

Tagy: strategie historická

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.