zavřít

K hraní Wolfenstein: The Old Blood je třeba výkonnější PC než v případě New Order

PlayStation 4 PC Xbox One

- Hardware autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už jen pár dní a B.J. Blazkowicz se vrátí v rámci samostatného datadisku Wolfenstein: The Old Blood. Ten vychází 5, května na PC, PS4 a Xbox One. Bethesda oznámila minimální a doporučené hardwarové nároky a zároveň data, v nichž bude hra dostupná ke stažení předem pro ty, kteří si ji předobjednali. Pokud jste majiteli Xbox One verze, hru už máte k dispozici ke stažení dnes už standardních 38GB. Na PC se preload aktivuje na prvního máje a na PS4 3. května.

Je třeba říci, že Wolfenstein: The Old Blood bude v krabicové verzi opožděný za digitální distribucí. Disk se hrou si budete moci koupit bez ohledu na platformu až 15. května. Jak tvůrci opakují, The Old Blood je samostatným datadiskem, k němuž nepotřebujete mít původní hru a tedy se samozřejmě nebudou přenášet uložené pozice apod. Samotné hardwarové nároky se skoro neliší od těch k New Order, takže se dá čekat, že když vám běžela původní hra, The Old Blood na tom bude podobně. Tvůrci poznamenávají, že doporučená sestava nabízí takový výkon, aby hra běžela v optimální, zamýšlené podobě.

Minimální sestava:
OS: 64bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel Core i5-2500, 3.3 GHz / AMD FX-8320, 3.5 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 560/ AMD Radeon HD 6870 (1 GB VRAM a víc)
HDD: 38 GB

Doporučená sestava:
OS: 64bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel Core i7/ AMD FX-8350
Paměť: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660/ AMD Radeon R9 280 (3GB VRAM a víc)
HDD: 38 GB

Tagy: FPS

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.