Vyšel PS3 patch pro Skyrim, na PC a 360 přijde zítra

PC PlayStation 3 Xbox 360

29. 11. 2011 v 12:45 - Download Autor: levis Komentáře: 0

Bethesda dnes vydala update pro PS3 verzi Elder Scrolls V: Skyrim. Patch verze 1.2 se na PS3 sice jmenuje 2.10, ale opravuje toho celou řadu a zítra vyjde také ve verzích pro PC a 360. Zlepšit by měl celkový chod hry, zamezí padání hry při používání jiného zvukového sampleratu než 44,1khz, nechá správně odstranit kostry draků a předejde těm situacím, v nichž draci kvůli zabugovanému AI odmítali útočit na hráče.

Vyšel PS3 patch pro Skyrim, na PC a 360 přijde zítra

NPC už nebudou usínat, jak to ukazovala špatně nahraná animace postav, mrtvá těla přestanou náhodně a předčasně mizet z obrazovky, magické zbraně a brnění už budou správně pojmenovaná a v PC verzi se zlepší citlivost myši plus přibude možnost vyskakovat ze všech menu stiskem klávesy ESC. Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.