Patch pro Dead Island znamená konec levitujících zombíků

PC

13. 10. 2011 v 13:13 - Download Autor: levis Komentáře: 0

Konec levitujících zombíků aneb Techland vydal další patch pro hororovou akci Dead Island. Jedni sice namítají, že je ostuda, aby se takhle dlouho po vydání pořád ostraňovaly zásadní bugy, ale na druhou stranu je třeba přiznat, že autoři upřednostnili updatování před chrlením stažitelného, placeného obsahu. Např. přídavek Bloodbath Arena byl právě kvůli patchování čerstvě odsunut na neurčito.

Patch pro Dead Island znamená konec levitujících zombíků

Nejnovější update původní hry, který je ode dneška ke stažení na Steamu, opravuje duplikování zbraní, bugy v offline módu nebo občas zničené uložené pozice, měl-li hráč přes 190 předmětů v inventáři. Patch mimo jiné definitivně odstraňuje také "levitující zombíky", kteří se kvůli špatným propočtům enginu občas vznášeli nad zemí i po zabití a slovu zombík tak dodávali nový, doslova čtvrtý, rozměr. Sbohem, kluci!

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.