Obří PC patch pro BF: Bad Company 2 odstraňuje DRM

PC PlayStation 3

21. 9. 2011 v 11:25 - Download Autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Početné reakce na včerejší oznámení finálních systémových požadavků a termínu konání betatestu Battlefield 3 jen dokládají, jak moc je chystaná střílečka od DICE středobodem aktuálního dění v herním světě. Přesto si však na chvilenku odběhneme někam jinak, konkrétně k předchozímu BF titulu s podtitulem Bad Company 2, pro jehož PC verzi dnes tvůrci začali distribuovat vpravdě olbřímí patch o velikosti 2,6 GB.

Obří PC patch pro BF: Bad Company 2 odstraňuje DRM

Nepřináší nášup nového obsahu, jak byste se na základě údaje o velikosti mohli domnívat – paradoxně jenom opravuje a balancuje. Ale přesto stojí za pozornost, protože z non-Steam verzí konečně odstraňuje otravnou protipirátskou ochranu značky SecuROM. Pokud se hraní Bad Company 2 stále aktivně věnujete, je tahle informace jediná, kterou jste potřebovali vědět, zbytek už je pouze bonus.

Patch řeší problémy s úniky paměti, mírně vylepšuje běh hry a odstraňuje problém s padáním hry při snaze o rendering většího množství objektů, se kterým se potýkali zejména hráči s více monitory. Kompletní obsah patche vyjmenovává záznam na BF blogu, který vám rovněž poradí s instalací v případě, že už jste dříve nainstalovali veřejnou betu klienta verze R11 a nevíte, jak se ho zbavit a nahradit verzí finální.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.