zavřít

Začátkem února se můžete pustit do podmořských hlubin v ponorkové Diluvion

PC MAC

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dobrodružství, o kterém si nechal zdá Jules Verne i se svým kapitánem Nemem. Obrovitý podmořský svět, kam se lidstvo po katastrofě na povrchu Země přemístilo a i když jej úspěšně kolonizovalo, pořád je tu mnoho neprobádaných míst, která jen čekají na vaší ponorku. Diluvion vás posadí do kapitánského křesla ponorky, kterou si vybavíte dle své chutě a finančních podmínek, ať už jde o zbraně, systémy či celou posádku. Připravte se na ponor, protože hra vyjde na PC už 2. února a je se nač těšit.

Jakkoliv vám může popis Diluvion evokovat třeba skvělou Sunless Sea, její soubojový systém vypadá velmi odlišně. V plně 3D soubojích manévrujete kolem nepřátelských ponorek, ještě větších ponorek, superponorek a samozřejmě i nestvůr a monster, které vzešly jak z evolučního cyklu, tak možná i experimentování ztracené podmořské civilizace. Protože žádná evoluce ještě nevybavila obrovitého kraba torpédomety.

Pokud jste ve městě a nebo spravujete svou ponorku, která vzejde z jednoho z devíti základních typů, hra se přepne do 2D pohledu, v němž máte vše přehledně v průřezu. Včetně vaší posádky, která se časem může vytrénovat z nezkušených podmořníků v slanou vodou ošlehané veterány stovky podmořských střetů. Samozřejmě, posádka bude chtít plat a když jste na výpravě, bude požadovat i jídlo a kyslík, jinak začne na protest umírat.

Diluvion tak kromě akčních soubojů nabídne i propracovaný management lodě, posádky a posléze i vaší vlastní základny, kam můžete dávat nové a nové kousky z vaší flotily, protože proč zůstat u jedné ponorky, když se na některé typy misí může hodit jiný model? Finance vám plynou samozřejmě z prodeje kořisti, kterou jste nashromáždili během svých výprav.

Diluvion vás vyjde na GOG.com na 21,5 dolaru, přičemž předobjednávka cenu srazí na 18 dolarů a dostanete jako bonus unikátní ponorku Mantis a digitální verzi kapitánova deníku, kde se můžete dozvědět něco víc o mytologii tohoto světa.

Tagy: podmořský svět explorativní adventura

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.