Team Fortress 2 PC lze ode dneška hrát zdarma

PC

24. 6. 2011 v 15:06 - Datum vydání Autor: levis Komentáře: 0

Valve slavnostně oznámili, že Team Fortress 2 jde na PC ode dneška hrát zdarma. Je to poprvé v historii firmy, kdy její interně vyvíjená hra přechází na momentálně populární model free-to-play. Všichni, kdo si Team Fortress 2 během jeho čtyřleté existence doposud koupili digitálně či v krabicové verzi, získávají navždy prémiový účet. Ten poskytne přístup k exkluzivním cenným či kosmetickým předmětům (budou se vám náhodně spawnovat po zabitých nepřátelích), dovolí vám ukládat více zbraní v baťůžku, snadněji obchodovat s hráči nebo craftovat. K prémiovému účtu získají přístup také ti, kdo si koupí nějaký předmět v Mann Co. Store neboli oficiálním digitálním obchodu TF2, který Valve spustili vloni v září.

Team Fortress 2 PC lze ode dneška hrát zdarma

Kromě toho má být ale herní zážitek identický, tvrdí Valve. "Celou hru můžete zahrát bez toho, aniž by vás stála halíř. Budete mít přístup ke všem módům, třídám i mapám, a skoro každá zbraň bude přístupná skrze achievementy, craftování nebo dropy od nepřátel," píše se v tiskové zprávě.  K hraní vám postačí si stáhnout klienta z oficiálních stránek přes Steam. Připomeňme, že Team Fortress 2 vyšlo pro PC a konzole už v roce 2007 a určitě není náhoda, že na model free-to-play přechází až teď. Je to koneckonců jen pár dnů, co Valve oznámili zařazení F2P her na Steam.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.