Poslouchejte rap song o Skyrim a čtěte, jak to bude s DLC

PC PlayStation 3 Xbox 360

8. 11. 2011 v 11:35 - Datum vydání Autor: levis Komentáře: 0

Pár dní před vydáním Elder Scrolls V: Skyrim se citáty, videa a novinky valí ze všech směrů. Šéf vývoje Skyrimu například pro Wired oznámil, že stažitelné přídavky pro hru mají být nezvykle obsáhlé. "Neuděláme jich moc, zato budou větší a podstatnější," řekl Todd Howard.

Poslouchejte rap song o Skyrim a čtěte, jak to bude s DLC

Menší počet drobnějších přídavků se možná prodává lépe, ale o to prý vývojářům nejde, vždyť oni chtějí hru hlavně vylepšovat. Bethesda se koneckonců nebrání ani možnosti, že by přes stažitelné přídavky původní hru zásadně patchovala, pokud si to fanouškovská komunita bude žádat. Už teď je jasné, že v den vydání hry bude souběžně uvolněn patch 1.1, prozradil komunitní manažer firmy Nick Breckon.

A na závěr jedno neobvyklé video - tentokrát "skyrimovský" rap britského MC Dana Bulla, který očividně patří k fanouškům hry:

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.